ayaş gökler arsa fiyatları

Gökler arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Gökler arsa fiyatlarını ve Gökler tarla fiyatlarını görebilirsiniz.       Ayaş Gökler 

AYAŞ GÖKLER HAKKINDA

Gökler, Ankara ilinin Ayaş ilçesine bağlı bir mahalledir.

1071 Malazgirt Zaferi ile Anadolu’nun kapıları Türklere açılmış Ankara ve çevresi Selçuklu idaresine geçmiştir. Oğuz kökenli Gökler soyu yaklaşık 850 yıl önce bölgeye gelerek günümüzdeki mahalleye ismini vermiştir.

23.07.2004 tarih ve 25531 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanununun geçici 2’nci maddesi gereği Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırlarını belirleyen 50 km yarıçap içinde kaldığından köy tüzel kişiliği sona ererek mahalleye dönüşmüştür.

Ayaş Gökler Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Folklor Ekibi bulunmaktadır. Bu foklor ekibi, 2000 yılında Bulgaristan’da düzenlenen uluslararası halk oyunları yarışmasında birincilik ödülünü almıştır. Ayaş Gökler Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği 1957 yılında kurulmuştur.

Ankara iline 48 km, Ayaş ilçesine 13 km uzaklıktadır. 

Bu mahalle Sincan ve Yenikent’in batısında kalmaktadır.

 

GÖKLER EKONOMİSİ

Mahallenin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

Genelde kırsal tarım yapılmaktadır en çok yetiştirilen mahsül buğdaydır. Sulu tarımda artık yaygınlaşmaktadır. Son zamanlarda bahçecilik ve arıcılık alanlarında da gelişme vardır.

GÖKLER ARSA FİYATLARI

Gökler arsa fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

 

GÖKLER TARLA FİYATLARI

Gökler tarla fiyatları (m²) 120 TL – 3.000 TL arasında değişmektedir.


Gökler’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Gökler’den arsa almak ya da Gökler’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

Gayrimenkul piyasası kısa, orta ve uzun vade olarak değerlendirilmelidir. Gökler arsa fiyatlarını ve Gökler tarla fiyatlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!