keçiören bağlum arsa fiyatları

Bağlum arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Bağlum arsa fiyatlarını ve Bağlum tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

KEÇİÖREN BAĞLUM HAKKINDA

Bağlum, Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı 40.000 nüfuslu semttir. Merkeze 13 km uzakta, Kuzeyde Sirkeli, Çalıseki, Sarıbeyler ve Kösrelik Köyleri, Güneyde Ufuktepe, Uyanış, Bademlik ve Ovacık Mahalleleri ile Keçiören İlçesi; Doğuda Pursaklar, Saray ve Mahmudiye, Batıda ise Memlik, Yakacık ve İvedik Köyleri ile çevrili güzide bir yerdir.

Evliyalar diyarı olan Bağlum`un belde mezarlığında Horasan`dan gelme Yakup Evliya, yine Merkez Camii avlusunda Horasan`dan gelme Yusuf ve Sadık Evliyaların türbeleri bulunmaktadır. Ayrıca Necip Fazıl Kısakürek`in üstadı Asım Köksal ve İslam alimi Seyyid Abdülhakim Arvasi`nin mezarları’da belde mezarlığındadır.

Belde halkının eğitim seviyesi yıllar geçtikçe yükselmeye devam etmektedir. 2007 yılında 2 ilköğretim okulu ve 1 lise ile eğitim ve öğretime devam edilmektedir. 19992000 eğitim öğretim döneminde belde okullarındaki kayıtlı öğrenci sayısı 2550`dir. Bu hizmet 100 öğretmenle sunulmaktadır.

Belde de 1963 yılında Bağlum Spor kurulmuş olup daha sonra Bağlum Belediye Spor Kulübü olarak ismini değiştirmiştir. 2006-2007 sezonunda 3.Lig 2.Grup`ta mücadele etmektedir.

Bağlum hızla nüfusu artmakta ve şu an 80 bini geçmiş olmaktadır. Bağlum kafkaslar kentsel bir dönüşüm içinde olup büyük ilgi görüyor ve şu zamanda mütahitlerin en çok ilgi gösterdiği yerlerden bir yer olmaktadır.

 BAĞLUM EKONOMİSİ

Bağlum özellikle bağları ve Kış armudu ile ünlüdür, halkının geçim kaynağı da çiftçiliktir. Tarım ve Hayvancılığın giderek önemini kaybettiği belde günümüzde kasapları ve piknik alanları ile tanınmaktadır.

 

BAĞLUM ARSA FİYATLARI

Bağlum arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.000 TL – 1.800 TL arasında değişmektedir.

 

BAĞLUM TARLA FİYATLARI

Bağlum tarla fiyatları (m²) 300 TL – 1.200 TL arasında değişmektedir.

 


 

Bağlum’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Bağlum’dan arsa almak ya da Bağlum’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!