alanya incekum arsa fiyatları

İncekum arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında İncekum arsa fiyatlarını ve İncekum tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

ALANYA İNCEKUM HAKKINDA

 İncekum, Antalya ilinin Alanya ilçesine, bağlı bir mahalledir. 12 Kasım 2012’de TBMM’de kabul edilen 6360 sayılı kanun ile mahalle olmuştur. İncekum‘ unAlanya Merkeze mesafesi yaklaşık 28 km, ortalama 25 dakikadır.

 Antalya Havalimanı’ na ise 98 km, ortalama 95 dakika mesafede konumlanmaktadır. İncekum plajı Deniz ve plaj kumsaldır. Altın sarısı rengindeki kum olağanüstü incelikte ve vücuda yapışmayan türdendir.

 Deniz derin değildir, özellikle yüzmeyi yeni öğrenen çocuklar için ideal bir plajdır. İncekum Orman Kampı 156 dönüme yayılmış tesisleri ve doğal alanları ile hizmet vermektedir. Belediye otobüsleri standardın oldukça üstündedir.

 Kültürümüzün renklerini tanımak açından gezip görülecek yerler arasında Yörük müzesi vardır Köyün iklimi, Türkiye’de Akdeniz ikliminin etki alanı içerisindedir.

 

İNCEKUM EKONOMİSİ

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır. Tarımda ön planda muz tarımı göze çarpmaktadır. Son zamanlarda gelişen turizmle beraber belediye sınırları içerisine birçok 5 yıldızlı otel yapılmıştır.

 

İNCEKUM ARSA FİYATLARI

İncekum arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 200 TL – 1.000 TL arasında değişmektedir.

 

İNCEKUM TARLA FİYATLARI

İncekum tarla fiyatları (m²) 100 TL – 150 TL arasında değişmektedir.

 


 

İncekum’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

İncekum’dan arsa almak ya da İncekum’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!