alanya mahmutlar arsa fiyatları

Mahmutlar arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Mahmutlar arsa fiyatlarını ve Mahmutlar tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

ALANYA MAHMUTLAR HAKKINDA

Mahmutlar, Antalya ilinin Alanya ilçesine, bağlı bir mahalledir. 12 Kasım 2012’de TBMM’de kabul edilen 6360 sayılı kanun ile mahalle olmuştur. Alanya’nın, ilk belde belediyesidir. Belde sınırları içerisinde Leartes Antik Kenti Antalya’ya 150 km, Alanya’ya 8 km mesafede bulunmaktadır ve ilçede  Naula Antik Kenti’de bulunmaktadır.

Mahmutlar kasabası içersinde, kasabanın kuzey doğusundaki düzlük alanda ve tepenin üstü ile yamaçlarında yer almakta olup, etrafı surlarla çevrilidir. Kalıntılar moloztaş ve harç kullanılarak yapılmış mekanlardan oluşmaktadır.

 Yapıların tümü Bizans dönemine tarihlenmektedir. İki adet kilise de mevcuttur. Mahmutlar Plajı‘nın denizi oldukça temiz ve diğer bölgelere göre daha sakindir. Türkiye’de tatil denilince akla ilk gelen şehirlerden biri olan Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Mahmutlar beldesi, mavinin huzuru ile şehrin canlılığının buluştuğu bir yer.

 Etrafını saran dağları, nefes kesen kıyı şeridi ve Akdeniz ikliminin doğayı kucakladığı yeşili ile Mahmutlar’da her mevsim ayrı bir keşif gibi. Hem doğasıyla hem de keşfedilmeye değer tarihiyle Mahmutlar, çeşitli aktiviteleri bir araya getirebileceğiniz bölgeler arasında bulunuyor.

 Keyifli gezintilere çıkabileceğiniz, tarihe dokunabileceğiniz ve şehrin canlılığına karışabileceğiniz birçok seçenekle dolu bu bölge adeta Türkiye’nin hazinesi gibi. Mahmutlar’da tatil, birçok olanağı içinde barındıran geniş bir yelpaze sunuyor. Birçok yaz ve kış aktiviteleri ile eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

 

MAHMUTLAR EKONOMİSİ

Mahmutların ekonomisi turizme ve tarıma dayalıdır.

 

MAHMUTLAR ARSA FİYATLARI

Mahmutlar arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 300 TL – 600 TL arasında değişmektedir.

 

MAHMUTLAR TARLA FİYATLARI

Mahmutlar tarla fiyatları (m²) 10 TL – 250 TL arasında değişmektedir.

 


 

Mahmutlar’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Mahmutlar’dan arsa almak ya da Mahmutlar’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!