döşemealtı düzlerçamı arsa fiyatları

Düzlerçamı altı arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Düzlerçamı arsa fiyatlarını ve Düzlerçamı tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

DÖŞEMEALTI DÜZLERÇAMI HAKKINDA

Düzlercamı , Antalya ilinin Döşemealtı ilçesine, bağlı bir mahalledir. Antalya şehir merkezine 18 km’dir (28dk’dır).

Döşemealtı ilçesinin Bahçeyaka mahallesinde, Düzlerçamı Milli Parkı içerisindedir.

Düzlerçamı Milli Parkı 2013 yılında hizmete açılan, aynı zamanda vizyon bir proje olan Antalya / Korkuteli karayolu üzerinde Antalya merkeze 15 Km. uzaklıkta, 140 bin metrekare alana sahip olan Çam Ormanı çam ağaçları içinde gezi, yürüyüş ve spor alanları, çocuklar için oyun grupları, voleybol ve basketbol sahası, tenis kortu kafeteryalar, alışveriş için mini dükkanlar bulunuyor. Antalya-Korkuteli Karayolu üzerinde 140 bin metrekare alan üzerine kurulu Düzlerçamı Mesire Alanı, özellikle yaz aylarında binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor.

Bölge Dünya tarih süreci içinde çok önemli medeniyet oluşumlarına ev sahipliği yapmış olup,  bu çok zengin antik medeniyet kalıntılarını ‘da bünyesinde barındırdığı için aynı zamanda dünya mirasıdır. Bunlardan en önemlisi muhteşem görselliği ile Termessos Antik kentidir.

Güver Uçurumu Kanyonu Antalya’nın Döşemealtı ilçesinin Düzlerçamı Milli Parkı sınırları içersinde yer almaktadır. Antalya’da bulunan onlarca kanyondan yalnızca biridir. Tazı kanyonu’na çok benzemekte, fakat yüzeyi daha çok ağaçlıktır. 115 metre yüksekliğindeki kanyonun arasından küçük bir akarsu akmaktadır. Bu akarsunun bittiği yerde Kapuz kanyonu bulunmaktadır.

 

DÖŞEMEALTI DÜZLERÇAMI EKONOMİSİ

Mahallenin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

 

DÜZLERÇAMI ARSA FİYATLARI

Düzlerçamı arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 300 TL – 1.400 TL arasında değişmektedir.

 


 

Düzlerçamın’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Düzlerçamın’dan arsa almak ya da Düzlerçamın’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!