gazipaşa koru arsa fiyatları

Koru arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Koru arsa fiyatlarını ve Koru tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

GAZİPAŞA KORU HAKKINDA

Koru Mahallesi Antalya ilinde yer almakta olup, Gazipaşa Merkez semtinde bulunan Koru Mahallesi Gazipaşa ilçesine bağlıdır. Koru Mahallesi bağlı olduğu Gazipaşa ilçe merkezine 2 kilometre mesafe uzaklıktadır. Koru Mahallesi Antalya şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 158 kilometredir.

Gazipaşa’nın Koru Mahallesi’nde bulunan bu plajda deniz; kendi kendini filtre eden tek deniz olma özelliğine sahiptir. Üç doğal havuzu vardır, Bunlardan iki doğal havuz özellikle yeni yüzme öğrenenler için idealdir.

Gazipaşa’ ya 3 km. uzaklıkta İskele Plajı ve Kahyalar beldesinde de Kahyalar Plajı vardır. Koru Doğal Havuzları doğanın oluşturduğu insan elinin de biraz şekillendirdiği ilgi çekici bir yerdir. Kent içindeki eski mahallelerdeki gezi sırasında eski evlerde bu taşı görebiliyoruz.

Toprakları kıyıda kızıl kestane renkli olup bu topraklar sebze, narenciye ve muz tarımına uygundur. İçerilere doğru kızıl renkli (Terrarossa) topraklar olup bu topraklarda da tahıl tarımı yapılır.

 

KORU EKONOMİ

Gazipaşa Koru’da ekonomi tropikal meyve üretimi ve turizm’e dayalıdır.

 

KORU ARSA FİYATLARI

Koru arsa fiyatları (imarlı ort.m²) 500 TL – 1.000 TL arasında değişmektedir.

 

KORU TARLA FİYATLARI

Koru tarla fiyatları (m²) 200 TL – 500 TL arasında değişmektedir.

 


 

Koru’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Koru’dan arsa almak ya da Koru’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

Gayrimenkul piyasası kısa, orta ve uzun vade olarak değerlendirilmelidir. Koru arsa fiyatlarını ve Koru tarla fiyatlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!