inegöl akhisar arsa fiyatları

Akhisar arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Akhisar arsa fiyatlarını ve Akhisar tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

İNEGÖL AKHİSAR HAKKINDA

Akhisar Mahallesi Bursa ilinde yer almakta olup, İnegöl Merkez semtinde bulunan Akhisar Mahallesi İnegöl ilçesine bağlıdır. Akhisar Mahallesi bağlı olduğu İnegöl ilçe merkezine 4 kilometre mesafe uzaklıktadır. Akhisar Mahallesi Bursa şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 37 kilometredir.

Akhisar, Alanyurt ve Karadere (Huzur) mahalleri hariç neredeyse hiçbir yerinde tepelik ya da yükselti yoktur.

İnegöl Belediyesi, Akhisar Mahallesinde hummalı bir çalışma sürdürüyor. Akhisar Mahallesi’nin kampüs yolu üzerinde kalan bölgesinde, 6 yeni sokağın açılması için çalışmalar başladı.

İnegöl kent merkezinde, Cumatepe höyüğü ile 3 km doğusunda bulunan Doğutepe Akhisar höyükleriyle Yenişehir Babasultan Höyüğü tarih öncesi devirlere ait yerleşimleri işaret etmektedir. Demirtaş Köyü Höyüğü ile M. Kemalpaşa’nın Dorak Köyü ile Tahtalı Köyü’ndeki kalıntılar, Bursa bölgesinin en az beş bin yıllık önemli bir uygarlık alanı olduğuna işaret etmektedir.

Bölgesinde 12 milyonun üzerinde zeytin ağacı bulunan ve sofralık zeytin üretiminde Türkiye’de ilk sıralarda yer alan Akhisar ilçesi’de yer almaktadır. İklim değişikliği sebebiyle bu yıl geçen yıla oranla rekoltenin düştüğü Akhisar’da, zeytin kalitesi üreticiyi yinede memnun etmiştir.

 

AKHİSAR EKONOMİSİ

Akhisar ekonomisi tarım, turizm ve ticarete dayalıdır.

 

AKHİSAR ARSA FİYATLARI

Akhisar arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.350 TL – 10.900 TL arasında değişmektedir.

 

AKHİSAR TARLA FİYATLARI  

Akhisar tarla fiyatları (m²)  300 TL – 800 TL arasında değişmektedir.

 


 

Akhisar’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Akhisar’dan arsa almak ya da Akhisar’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!