merkez karacaören arsa fiyatları

Karacaören arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Karacaören arsa fiyatlarını Karacaören tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

MERKEZ KARACAÖREN HAKKINDA

Karacaören, Çanakkale ilinin merkez ilçesine bağlı bir köydür. Çanakkale merkezine 4 km uzaklıktadır. Köy adını yıllar önce köyde bol miktarda karaca bulunmasından alır. Köyün iklimi, Marmara iklimi etki alanı içerisindedir.

Üzerinde Bizans dönemine ait kalıntıların olduğu Karacaören Adası’nın batısındadır.

Koyun girişinde su üstü ve uzantısında sualtı kayaları vardır. Sağlıklı giriş, Karacaören Adası’nın her iki tarafındaki geçitleri ortalayarak girmektir.

Bu kayalar görünse, bazı yerlerde geçiş için yeterli derinlikler olsa da en sağlıklısı, adaya yakın kanallardan girmektir.

Koy genelde soluganlı bir alanın ortasındadır. Ancak koy, solugandan en az etkilenen yerdir. Koyun kum zeminine 10-15 metrelere demir atıp, her iki yakadan da koltuk alınır.

Güney yamaç yüksek değildir, yer yer arkasından denizler görünür. Değişik, korunaklı bu koyda, adeta tekneniz açık denizlerde durur gibidir. Deniz çok temizdir. Koyun bitiminde bir restoran bulunur. Restorana ait tonozlarda, bu mevkidedir. Restoranın üstündeki tepelere yürüyüp, koyu ve açık denizleri görebilirsiniz. Koyun arkasındaki yoğun yat trafiğine her noktadan şahit olacaksınız.

Koy içinde restorana ait su sporları merkezi de bulunur.

KARACAÖREN EKONOMİSİ

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

 

KARACAÖREN ARSA FİYATLARI

Karacaören arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.100 TL – 8.400 TL arasında değişmektedir.

KARACAÖREN TARLA FİYATLARI

Karacaören tarla fiyatları (m²)  300 TL – 1.050 TL arasında değişmektedir.


Karacaören’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Karacaören’den arsa almak ya Karacaören’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!