istanbul beylikdüzü arsa fiyatları

Beylikdüzü arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Beylikdüzü arsa fiyatlarını ve Beylikdüzü tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ HAKKINDA

Beylikdüzü, İstanbul’un batıdaki ilçelerinden biridir. Güneyinde Marmara Denizi, doğusunda Avcılar, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde ise Esenyurt ilçeleri vardır. Yüzölçümü 360 km² dir. Beylikdüzü İstanbul’un gecekondu yapılaşması olmayan nadir ilçelerinden birisidir. Toplu konut projeleri ve lüks sitelere ev sahipliği yapan ilçede belediyenin yaptığı araştırmaya göre, yaşayanların %40’ından fazlası üniversite mezunudur.

Beylikdüzü İstanbul’un en kozmopolit ilçelerinden biridir, bu özelliği bir Türkiye mozayiği gibidir ve ilçede hatırı sayılı sayıda yabancı vatandaş da ikamet etmektedir. Beylikdüzü ilçesi kişi başına 10M²’yi aşan yeşil alanları ile bir Avrupa kenti standartındadır. Beylikdüzü ilçesinin hemen hemen her sokağı ve caddesinde simetrik aralıklarla ağaçlar bulunmaktadır.

Geniş caddeleri, bulvarları, kaldırımları ve yeşil alanları ile Beylilkdüzü İstanbul’un planlı kentleşmiş yeni yüzünü temsil etmektedir. Beylikdüzü daha da yeşilleşmeye devam etmektedir. Cumhuriyet Mahallesi ve Adnan Kahveci Mahallesi arasında kalan dev vadide Yeşil Vadi Botanik Parkı yapımı sürmektedir.

Kumkapı’da bulunan İstanbul Su Ürünleri Hali, Beylikdüzü ilçesi Gürpınar sahiline taşınmıştır. Bu durum ilçede yaşayan çevreye duyarlı kişilerin Su Ürünleri Hali’nin körfezi ve sahili kirleteceği ve Beylikdüzü’ne trafik yükü getireceği için büyük tepkisine yol açmıştır.

Beylikdüzü Atatürk Havalimanı’na 13 km uzaklıktadır. Beylikdüzü’den TEM’e (Avrupa Transit Karayolu) Hadımköy ve Esenyurt olmak üzere 2 adet bağlantı yolu vardır.

 

BEYLİKDÜZÜ EKONOMİSİ

Beylikdüzü ekonomisi genel olarak sanayi ve ticarete dayalıdır. İlçede Türkiye’nin en büyük konteyner limanı olan Ambarlı Limanı yer almaktadır.

 

BEYLİKDÜZÜ ARSA FİYATLARI

Beylikdüzü arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.900 TL – 30.600 TL arasında değişmektedir.

 

BEYLİKDÜZÜ TARLA FİYATLARI

Beylikdüzü tarla fiyatları (m²) 500 TL – 1.500 TL arasında değişmektedir.

 

GÜRPINAR ARSA FİYATLARI

Gürpınar’da arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.900 TL – 19.800 TL arasında değişmektedir. Gürpınar’da tarla fiyatları (m²) 250 TL – 400 TL arasında değişmektedir.

 

KAVAKLI ARSA FİYATLARI

Kavaklı’da arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 2.680 TL – 3.900 TL arasında değişmektedir. Kavaklı’da tarla fiyatları (m²) 100 TL – 300 TL arasında değişmektedir.

 

KAYABAŞI ARSA FİYATLARI

Kayabaşı’nda arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.700 TL – 5.250 TL arasında değişmektedir. Kayabaşı’nda tarla fiyatları (m²) 500 TL – 1.500 TL arasında değişmektedir.

 

YAKUPLU ARSA FİYATLARI

Yakuplu’da arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 3.300 TL – 30.600 TL arasında değişmektedir.

 


 

Beylikdüzün’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Beylikdüzün’den arsa almak ya da Beylikdüzün’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!