kapaklı bahçeağıl arsa fiyatları

Bahçeağıl arsa fiyatları belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Bahçeağıl arsa fiyatlarını ve Bahçeağıl tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

BAHÇEAĞIL HAKKINDA

Bahçeağıl, Tekirdağ ilinin Kapaklı ilçesine bağlı bir mahalledir.  Tekirdağ il merkezine 70 Km, Kapaklı ilçesine 10 Km uzaklıktadır .Bahçeağıl06.12.2012 tarihinde çıkan 6360 sayılı yasa ile daha önce Çerkezköy ilçesine bağlı olan Kapaklı ‘ya bağlanarak Kapaklının yeni mahallesi olmuştur.

Mahalle 1877-1878 yıllarında yaşanan Osmanlı-Rus savaşı sonrası Bulgaristan’ın Gabrovo ilinin (Osmanlı’da Tırnova Sancağı) Sevlievo kazası Hadım mahallesinden göç etmiştir. Yörede padişah 2. Abdülhamit’in at ve koyun ağılları olduğu için ismi Bahçeağıl olmuştur. 2017 yılı nüfusu 554 kişidir. Mahallenin ilköğretim okulu vardır. Mahalle hem içme suyu şebekesi hem kanalizasyon şebekesi vardır. PTT şubesi yoktur ancak PTT acentesi vardır. Sağlık ocağı ve sağlık evi vardır. Mahalle’ ye ulaşımı sağlayan yol asfalt olup elektrik ve sabit telefon vardır.

BAHÇEAĞIL EKONOMİSİ

Daha önce köy statüsünde olan Bahçeağıl halkının büyük bir çoğunluğu yaklaşık 5000 kişi tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlamaktadır.Kapaklı merkez mahallelerinde ve Karaağaç Mahallesi’nde yaşayanların büyük bir çoğunluğu sanayi kuruluşlarında çalışarak geçimini sağlamaktadırlar. 

BAHÇEAĞIL ARSA FİYATLARI

Bahçeağıl arsa fiyatları (imarlı Ort. m²)  1.000 TL – 9.000 TL arasında değişmektedir.

BAHÇEAĞIL TARLA FİYATLARI

Bahçeağıl tarla fiyatları (m²) 200 TL – 1.300 TL arasında değişmektedir.


Tekirdağ Kapaklı Bahçeağıl ‘da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Tekirdağ Kapaklı Bahçeağıl‘dan arsa almak ya da Kapaklı Bahçeağıl’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!