Biz Kimiz?

Bizi neden tercih etmelisiniz ?

2010 yılında Ankara’da çalışmalarına başlayan şirketimiz gayrimenkul alım/satım, aracılık ve çözüm hizmetleri ile bugüne kadar siz değerli müşterilerimizle buluşmuştur. Şu anda şirketimiz Ankara dâhil 20 farklı ili kapsayacak şekilde gayrimenkul odaklı hizmetlerimizi yürütmeye devam etmektedir.

 

Kurumsal altyapımız, bölgelere hâkimiyetimiz, yıllardır süregelen tecrübe ile sabit bilgi birikimimiz, güvenilir çalışma arkadaşlarımız ve sonuç odaklı çözümlerimiz ile sizleri; akılcı, faydalı ve kârlı koşullara davet ediyoruz. Bilgi birikimimiz dâhilinde gayrimenkullerinizin analizini, değerlemesini yaparak ve siz değerli müşterilerimizin tapu müdürlükleri, belediyeler ve noterlerde karşılaşacağınız sorunların çözümünde titizlikle çalışarak her zaman yanınızdayız.

Misyonumuz

Gayrimenkul alım satımındaki fiyatlar çoğu zaman emlak piyasasında gerçek değerleriyle değişkenlik göstermektedir. Arsa.Net olarak amacımız; gerek teknik alt yapımız, gerekse isabetli ekspertiz analizlerimiz ve kurumsal yapımızla sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyeti sağlamaktır. İlkemiz gereği; doğru müşteriye, doğru gayrimenkul, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanıyoruz. Satıcılarla beraber alıcılarında sesini duyurmasında yüksek kalitede aracı hizmet sunmaktayız

Hizmet Verdiğimiz İller:

Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, İstanbul, İzmir, Muğla, Tekirdağ

Yakında Hizmet Vereceğimiz İller:

Adana, Bursa, Edirne, Eskişehir, Hatay, Kırklareli, Kocaeli, Mersin, Niğde, Sakarya, Yalova

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Çünkü, bizde her şey çok NET!
  • Arsa.net olarak müşterilerimize kurumsal hizmet sunmaktayız.
  • Bize sorduğunuz her sorunun bir cevabı vardır.
  • Her zaman karşınızda yetkili birini bulabilirsiniz.
  • Size özel bölge yetkilimizle istediğiniz her zaman irtibat kurabilirsiniz.
  • Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.
  • Biz bir ilan sitesi değiliz. Amacımız gerçek anlamda tüm prosedürlerden uzak almayı ve satmayı düşünen müşteriyi buluşturmak.