Bi̇zleri̇ farklı bi̇r şehi̇rde karşılayarak satışımızın sorunsuz olmasında yardımcı olan herkese teşekkür ederi̇z .

Gerçekten çok tecrübeli̇ bi̇r eki̇bi̇ni̇z var, tebri̇k edi̇yorum. Arsamızı satmak bi̇zi̇m i̇çi̇n çok kolay oldu.

Satışımız kolay ve çok hızlı oldu. 4 senedir satamadığımız arsayı sayelerinde sattık. İlgi, alaka ve emeklerinize sağlık.

Kardeşler arası anlaşmazlığımız vardı, arsamızı satamıyorduk. Arsa.net’i̇n uygun çözümleri̇ i̇le anlaşmazlığımız gi̇deri̇ldi̇. Satışımızı yaptık, i̇lgi̇leri̇nden dolayi çok teşekkür ederi̇z.

Arsamı satmak istiyordum fakat arsam ve ben farklı şehirdeydik. Ulaşım sorunum olduğundan dolayı ilgilenemiyordum. Arsa.net yetkililerini arayarak şartları konuştuk ve anlaştık. Evimin yanındaki noterde satışı gerçekleştirdik.

Ev almak için Çanakkale’deki arsamıza fiyat teklifi aldık. Düşündüğümüz fiyat ile arsa.net’ten aldığımız fiyat arasında 5000 TL fark vardı. Pazarlık yaparak anlaştık ve sorunsuz bir satış oldu. Aynı gün satış işlemlerini hallettik. Paramızı anında banka hesabımıza yatırdılar.

Arsamızı satmak için anlaştık. 6 kişi mirasçıydık. Tüm veraset intikal işlemlerini hallettiler ve sorunsuz bir satış yaparak paramızı aldık. 5 senedir uğraşıyorduk. Çok çok teşekkür eder, hayırlı işler dilerim.

Eşime araba almak için arsama fiyat teklifi aldım. Anlaştık ve ertesi gün noterden satış yapıp paramızı nakit aldık. Herşey için teşekkürler.