aydıncık arsa fiyatları

Aydıncık arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Aydıncık arsa fiyatlarını ve Aydıncık tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

ALTINDAĞ AYDINCIK HAKKINDA

 Aydıncık Türkiye’nin (İç Anadolu Bölgesi) Bölgesinde bulunan Ankara ilinin Altındağ ilçesine bağlı bir mahalledir. İdari yönetimini Ankara valiliğine bağlıdır.

Aydıncık Köyü haritası konumu ise 40° 2′ 10.0788” Kuzey ve 33° 3′ 56.0556” Doğu gps koordinatlarıdır. Aydıncık Köyü bağlı olduğu Altındağ ilçe merkezine 8 kilometre Ankara iline 26 km mesafe uzaklıktadır.Köyün iklimi, karasal iklimi etki alanı içerisindedir.

23.07.2004 tarih ve 25531 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanununun geçici 2’nci maddesi gereği Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırlarını belirleyen 50 km yarıçap içinde kaldığından köy tüzel kişiliği sona ererek mahalleye dönüşmüştür.

Ankaraya yarım saat mesafede Aydıncık’ta telle çevrili, havaalanı ve peçenek piknik alanı manzaralı, temel su basmanı atılmış ve güneş enerjisiyle çalışan sondaj kuyusu olan, yatırımlık muhteşem bahçeler bulunmaktadır

İlçe merkezine uzakta kalan Aydıncık, Karacaören, Kavaklı, Tatlar ve Peçenek gibi mahallelerde yaşayan aileler kendilerine yetecek kadar tarım ve hayvancılık yaparlar,

 

AYDINCIK EKONOMİSİ

 Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

 

AYDINCIK ARSA FİYATLARI

Aydıncık arsa fiyatları (imarlı Ort. m²)  2.000 TL – 5.700 TL arasında değişmektedir.

 

AYDINCIK TARLA FİYATLARI

Aydıncık tarla fiyatları (m²) 250 TL – 2.000 TL arasında değişmektedir.

 


 

Aydıncık’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Aydıncık’dan arsa almak ya da Aydıncık’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!