altındağ kavaklı arsa fiyatları

Kavaklı arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Kavaklı arsa fiyatlarını ve Kavaklı tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

ALTINDAĞ KAVAKLI HAKKINDA

Kavaklı, Ankara ilinin Altındağ ilçesine bağlı bir mahalledir.

23.07.2004 tarih ve 25531 sayılı resmi Gazetede yayımlanan 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanununun geçici 2’nci maddesi gereği Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırlarını belirleyen 50 km yarıçap içinde kaldığından köy tüzel kişiliği sona ererek mahalleye dönüşmüştür.

Siteler semtinin mahallesi durumundadır.

Ankara iline 15, Altındağ ilçesine 12 km uzaklıktadır.

Altındağ Belediyesi, köyden mahalle statüsüne geçen; Peçenek, Tatlar, Gicik, Kavaklı ve Aydıncık’a vatandaşların sosyalleşebileceği parklar yapıyor.

KAVAKLI EKONOMİSİ

 Mahallenin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

KAVAKLI ARSA FİYATLARI

Kavaklı arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  2.000 TL – 6.200 TL arasında değişmektedir.

 

KAVAKLI TARLA FİYATLARI

Kavaklı tarla fiyatları (m²) 400 TL – 2.200 TL arasında değişmektedir.


Kavaklı’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Kavaklı’dan arsa almak ya da Kavaklı’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!