ankara nallıhan arsa fiyatları

Nallıhan arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Nallıhan arsa fiyatlarını ve Nallıhan tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

NALLIHAN HAKKINDA

Nallıhan, Ankara ilinin bir ilçesidir. Ankara‘ya 160 Km uzaklıkta, tarihi İpek Yolu üzerinde bir ilçedir. Bor madeni çıkmaktadır. İlçe bağlısı olarak merkez hariç olmak üzere ilçe merkezine bağlı; 67 mahalleden oluşmaktadır.

İlçe arazisi çok engebelidir. Batıda Andız, Kuzeyde Sarıçalı, Doğuda Kara geriş, Güneyde Sündiken dağları vardır. Bu dağlar ve tepeler arasında da dik vadiler bulunduğu gibi dere boylarında ve tepelerin düzlüklerinde ekime müsait araziler bulunur. 

Nallıhan adını; yakınından geçen Nallı Suyu ve Osmanlı vezirlerinden Nasuh Paşa’nın yaptırdığı handan alır.

NALLIHAN EKONOMİSİ

İlçede domates ve biber başlıca geçim kaynaklarındandır. Mikro klima özelliğinden dolayı pirinç yetiştirilebilmekteydi. İklimsel değişimle birlikte zamanla patatese yönelinmiş ancak beklenen verim alınamayınca fasulye ve domates ekimi yaygınlaşmıştır.

NALLIHAN ARSA FİYATLARI

Nallıhan arsa fiyatları (imarlı Ort. m²) 700 TL – 11.900 TL arasında değişmektedir.

 

NALLIHAN TARLA FİYATLARI

Nallıhan tarla fiyatları (m²) 50 TL – 500 TL arasında değişmektedir.

 

ALİAĞA ARSA FİYATLARI

Aliağa tarla fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

AŞAĞIBAĞDERE ARSA FİYATLARI

Aşağıbağdere tarla fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

AŞAĞIKAVACIK ARSA FİYATLARI

Aşağıkavacık arsa fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

ÇAYIRHAN ARSA FİYATLARI

Çayırhan arsa fiyatları (imarlı Ort. m²) 1.000 TL – 4.300 TL arasında değişmektedir.

ÇAYIRHAN TARLA FİYATLARI

Çayırhan tarla fiyatları (m²) 80 TL –  900 TL arasında değişmektedir.

 

YAZI ARSA FİYATLARI

Yazı arsa fiyatları (imarlı Ort. m²)  200 TL – 227 TL arasında değişmektedir.


Ankara Nallıhan ’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Ankara Nallıhan ’dan arsa almak ya da Nallıhan ’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92  nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!