gölbaşı bursal arsa fiyatları

Bursal arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Bursal arsa fiyatlarını ve Bursal tarla fiyatlarını görebilirsiniz

 

BURSAL (YAYLABAĞ)  HAKKINDA

Bursal (Yaylabağ)  Ankara ilinin Gölbaşı ilçesine bağlı bir mahalledir. Ankara iline 27 km, Gölbaşı ilçesine 10 km uzaklıktadır.  Ankara’nın batısında Eskişehir yolu üzerindedir.   Ankara’ya 32 Km, Etimesgut’a 20 Km uzaklıktadır. Eski adi Bursal’ dır. 23.07.2004 tarih ve 25531 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanununun geçici 2’nci maddesi gereği Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırlarını belirleyen 50 km yarıçap içinde kaldığından köy tüzel kişiliği sona ererek mahalleye dönüşmüştür.

1950’lerden başlayarak 1990’lara kadar devam eden süreçte o zamanların meşhur mecmua ve gazetelerinde bulmaca ve radyolarda bilmece programlarında soruları doğru yanıtlayan veya bulmacaları çözen kişilere ödül olarak Bursal (Yaylabağ)’da 125 m² ile 400 m² arasında birçok yer dağıtılmış.

 

BURSAL (YAYLABAĞ)   EKONOMİSİ

Bursal (Yaylabağ)  geçimini tarım ve hayvancılıkla sağlamaktadır. Buğday, arpa tarımı, büyükbaş hayvancılık yapılmaktadır. Arazi taşlıktır. Yabani hayvanlardan keklik, tavşan görülmektedir. Alanda yer alan köylerin hemen hepsinde genç nüfusun artık Ankara’da yaşadığı ve köyü tatillerde sayfiye yeri şeklinde kullandıkları. Dolayısıyla köylerde hayvancılıkla uğraşacak yeterli genç nüfus bulunmadığı görülmektedir.

 

BURSAL  ARSA FİYATLARI

Bursal (Yaylabağ) arsa fiyatları (imarlı Ort. m²) 1.200 TL – 12.500 TL arasında değişmektedir.

BURSAL (YAYLABAĞ)  TARLA FİYATLARI

Bursal (Yaylabağ) tarla fiyatları (m²) 700 TL – 1.000 TL arasında değişmektedir.

 


Ankara Gölbaşı Bursal (Yaylabağ) da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Ankara Gölbaşı Bursal (Yaylabağ) ‘dan arsa almak ya da Gölbaşı Bursal (Yaylabağ) dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!