haymana arsa fiyatları

Haymana arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Haymana arsa fiyatlarını ve Haymana tarla fiyatlarını görebilirsiniz

 

HAYMANA HAKKINDA

Haymana, Ankara’nın ilçelerinden biridir. İlçe, Ankara’nın güneyinde yer alır. Haymana’nın Ankara kent merkezine 72 Km, Polatlı’ya 42 Km, Gölbaşı’na 50 Km. uzaklıktadır. İlçenin doğusunda Balâ ve Gölbaşı, güneyinde Kulu ve Cihanbeyli, batısında Polatlı ve kuzeyinde Gölbaşı ilçeleri yer alır. Haymana, ilçe merkezine bağlı 6 belde, 70 köy ve 5 mahalleden oluşmaktadır. 

HAYMANA EKONOMİSİ

Haymana ekonomisinin tarım ve hayvancılığa dayalı olduğu görülür. 

 

HAYMANA ARSA FİYATLARI

Haymana arsa fiyatları (imarlı Ort. m²) 700 TL – 1.500 TL arasında değişmektedir.

HAYMANA TARLA FİYATLARI

Haymana tarla fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

MEDRESE ARSA FİYATLARI

Medrese arsa fiyatları (imarlı Ort. m²) 1.000 TL – 1.500 TL arasında değişmektedir.

KAYABAŞI ARSA FİYATLARI

Kayabaşı arsa fiyatları (imarlı Ort. m²)  700 TL –  2.900 TL arasında değişmektedir.


Ankara Haymana’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Ankara Haymana’dan arsa almak ya da Haymana’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92  nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

Gayrimenkul piyasası kısa, orta ve uzun vade olarak değerlendirilmelidir. Hayman arsa fiyatlarını ve Haymana tarla fiyatlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!