kahramankazan kumpınar arsa fiyatları

Kumpınar arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Kumpınar arsa fiyatlarını ve Kumpınar tarla fiyatlarını görebilirsiniz

 

KUMPINAR HAKKINDA

Kumpınar, Ankara ilinin Kahramankazan ilçesine bağlı bir mahalledir Ankara iline 44 Km, Kahramankazan ilçesine 3 Km uzaklıktadır.  İlçenin Güney Doğusunda yer alır. Nüfusu 182’dir.

Eski ismi Mehdi olan mahalle ismini eskiden burada yaşamış olan Şeyh Mehdi Hz’den almıştır. Şeyh Mehdinin kabri halen mahalle mezarlığındadır. Bu zat hakkında herhangi bir bilgiye ulaşamadık. Mahalle ismi 28.09.1961 tarihinde Kumpınar olarak değiştirilmiştir.

 

KUMPINAR EKONOMİSİ

Kumpınar halkının geçim kaynağı tarım hayvancılık. Ova Çayı kenarında kurulu olan mahallenin arazisi düzdür. Arpa, buğday, kavun, kuru fasulye, şeker pancarı yetiştirilmektedir. Sulama Ova Çayından yapılıyor. Mahalle halkının bir kısmı ek olarak sütçülükle uğraşır.

 

KUMPINAR ARSA FİYATLARI

Kumpınar arsa fiyatları (imarlı Ort. m²)  1.850 TL – 4.000 TL arasında değişmektedir.

 

KUMPINAR TARLA FİYATLARI

Kumpınar tarla fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

 


Ankara Kahramankazan Kumpınar ’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Ankara Kahramankazan Kumpınar ’dan arsa almak ya da Kahramankazan Kumpınar’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92  nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!