kahramankazan kışla arsa fiyatları

Kışla arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Kışla arsa fiyatlarını ve Kışla tarla fiyatlarını görebilirsiniz

 

KIŞLA HAKKINDA

Kışla, Ankara ilinin Kahramankazan ilçesine bağlı bir mahalledir Ankara iline 32 Km, Kahramankazan ilçesine 15 Km uzaklıktadır. hane ve nüfusu 137’dir.  İlçenin Güneyinde yer alır.

Rivayete göre mahalle ismini vaktiyle burada kurulu bulunan askeri kışladan almıştır. Ankara-İstanbul arası ulaşımı sağlayan TEM Otoyolu köyün yanından geçer ve Ankara’dan çıkışta ilk gişeler de burada bulunmaktadır. Arazi yapısı son derece düzdür. Kışla rakım olarak Kazanın en düşük noktasında kurulmuştur. Gerek yerleşim alanı ve gerekse halen mahallede yaşayan gerçek nüfus itibariyle ilçenin küçük mahallerinden birisidir. Ova Çayının kaderini paylaşan köylerimizdendir Vaktiyle bitki örtüsü çok yoğun olduğu için civarda küçük Mısır olarak adlandırılırmış.

 

KIŞLA EKONOMİSİ

Kışla halkının geçim kaynağı tarımdır. Yetişen ürünler kavun, karpuz, buğday, arpadır. Ova Çayından motopompların yardımıyla sulanan topraklarda ticari anlamda sebzecilik de yapılmaktadır.

 

KIŞLA ARSA FİYATLARI

Kışla arsa fiyatları (imarlı Ort. m²) 170 TL –   340 TL arasında değişmektedir.

 

KIŞLA TARLA FİYATLARI

Kışla tarla fiyatları (m²)  70 TL –  120 TL arasında değişmektedir.

 


 

Ankara Kahramankazan Kışla ’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Ankara Kahramankazan Kışla ’dan arsa almak ya da Kahramankazan Kışla ’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92  nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!