mamak çiğiltepe arsa fiyatları

Çiğiltepe arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Çiğiltepe arsa fiyatlarını ve Çiğiltepe tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

ÇİĞİLTEPE HAKKINDA

Çiğiltepe, Ankara ilinin Mamak  ilçesine bağlı bir mahalledir.  Çiğiltepe  Ankara Mamak İkea arası mesafe  13 Km’dir. Altınova mahallesinin nüfusu 2019 – 2020 sayımlarına göre 3.687 tır. Bu nüfusun 2.142’si Erkek, 1.545’si kadındır.

 

ÇİĞİLTEPE EKONOMİSİ

Çiğiltepe Mahallesinin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

 

ÇİĞİLTEPE ARSA FİYATLARI

Çiğiltepe arsa fiyatları (imarlı Ort. m²) 24.700 TL – 29.000 TL arasında değişmektedir.


Ankara Mamak Çiğiltepe’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Ankara Mamak Çiğiltepe’den arsa almak ya da Çiğiltepe’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92  nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!