pursaklar abadan arsa fiyatları

Abadan arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Abadan arsa fiyatlarını ve Abadan tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

ABADAN HAKKINDA

Abadan, Ankara ilinin Pursaklar ilçesine bağlı bir mahalledir. Pursaklar Abadan Mahallesi arası mesafe  15 Km’dir Abadan mahallesinin nüfusu 2019 – 2020 sayımlarına göre 123’dür.

Köyde, ilköğretim okulu vardır ancak kullanılamamasının yanı sıra taşımalı eğitimden yararlanılmaktadır. Köyün içme suyu şebekesi vardır ancak kanalizasyon şebekesi yoktur.

 PTT şubesi ve PTT acentesi yoktur. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Köye ayrıca ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.

 

ABADAN EKONOMİSİ

Tarım ve hayvancılık yapılan yörede buğday, arpa, ayçiçeği, pancar, kavun-karpuz ekimi yapılır. Koyun, yerli sığır ve tavuk et besiciliği yapılır.

 

ABADAN ARSA FİYATLARI

Abadan arsa fiyatları (imarlı Ort. m²) 1.400 TL – 4.400 TL arasında değişmektedir.

ABADAN TARLA FİYATLARI

Abadan tarla fiyatları (m²) 320 TL – 2.000 TL arasında değişmektedir.


Ankara Pursaklar Abadan’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Ankara Pursaklar Abadan’dan arsa almak ya da Abadan’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92  nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!