pursaklar altınova arsa fiyatları

Altınova arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Altınova arsa fiyatlarını ve Altınova tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

ALTINOVA HAKKINDA

Altınova, Ankara ilinin Pursaklar ilçesine bağlı bir mahalledir.  Pursaklar Altınova Mahallesi arası mesafe  10 Km’dir. Altınova mahallesinin nüfusu 2019 – 2020 sayımlarına göre 3.346 tır Bu nüfusun 1.689’si Erkek, 1.657’si kadındır.

Köyde, ilköğretim okulu vardır ancak kullanılamamasının yanı sıra taşımalı eğitimden yararlanılmaktadır.

Köyün içme suyu şebekesi vardır ancak kanalizasyon şebekesi yoktur. PTT şubesi ve PTT acentesi yoktur. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Köye ayrıca ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.

 

ALTINOVA EKONOMİSİ

Altınova Halkı geçimini Tarım ve hayvancılıktan sağlamaktadır.

 

ALTINOVA ARSA FİYATLARI

Altınova arsa fiyatları (imarlı Ort. m²) 800 TL – 5.300 TL arasında değişmektedir.

ALTINOVA TARLA FİYATLARI

Altınova tarla fiyatları (m²) 300 TL – 750 TL arasında değişmektedir.


Ankara Pursaklar Altınova’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Ankara Pursaklar Altınova’dan arsa almak ya da Altınova’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92  nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!