pursaklar fatih arsa fiyatları

Fatih arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Fatih arsa fiyatlarını ve Fatih tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

FATİH HAKKINDA

Fatih, Ankara ilinin Pursaklar  ilçesine bağlı bir mahalledir.  Pursaklar Fatih Mahallesi arası mesafe  16 Km’dir. Altınova mahallesinin nüfusu 2019 – 2020 sayımlarına göre 16.646 tır.  Bu nüfusun 8.359’si Erkek, 8.287’si kadındır.

Köyde, ilköğretim okulu vardır ancak kullanılamamasının yanı sıra taşımalı eğitimden yararlanılmaktadır. Köyün içme suyu şebekesi vardır ancak kanalizasyon şebekesi yoktur. PTT şubesi ve PTT acentesi yoktur. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Köye ayrıca ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.

 

FATİH EKONOMİSİ

Fatih Halkı geçimini Tarım ve hayvancılıktan sağlamaktadır.

 

FATİH ARSA FİYATLARI

Fatih arsa fiyatları (imarlı Ort. m²) 1.350 TL – 8.600 TL arasında değişmektedir.

FATİH TARLA FİYATLARI

Fatih tarla fiyatları (m²) 250 TL – 500 TL arasında değişmektedir.


Ankara Pursaklar Fatih’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Ankara Pursaklar Fatih’den arsa almak ya da Fatih’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92  nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!