döşemealtı çıplaklı arsa fiyatları

Çıplaklı altı arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Çıplaklı arsa fiyatlarını ve Çıplaklı tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

DÖŞEMEALTI ÇIPLAKLI HAKKINDA

Çıplaklı, Antalya ilinin ,Döşemealtı ilçesine, bağlı bir mahalledir. 12 Kasım 2012’de TBMM’de kabul edilen 6360 sayılı kanun ile mahalle olmuştur.

İlçeye olan uzaklığı 7 km`dir. İle olan uzaklığı ise 150 km’dir.

 

DÖŞEMEALTI ÇIPLAKLI EKONOMİSİ

Mahallenin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

 

ÇIPLAKLI ARSA FİYATLARI

Çıplaklı arsa fiyatları (imarlı ort.m²) 300 TL – 1.500 TL arasında değişmektedir.

 

ÇIPLAKLI ARSA FİYATLARI

Çıplaklı tarla fiyatları (m²) 150 TL – 250 TL arasında değişmektedir.

 


 

Çıplaklı’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Çıplaklı’dan arsa almak ya da Çıplaklı’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!