döşemealtı yeşilbayır arsa fiyatları

Yeşilbayır arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Yeşilbayır arsa fiyatlarını ve Yeşilbayır tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

DÖŞEMEALTI YEŞİLBAYIR HAKKINDA

Yeşilbayır, Antalya ilinin Döşemealtı ilçesine bağlı bir köydür. Antalya merkezine 17,4 km uzaklıktadır.

1970’li yıllarda Yeniköy Nahiye Müdürlüğü olması nedeni ile Kepez üstünde bulunan; Yeşilbayır, Dağbeli, Bademağacı köyleri Yeniköy nahiyesine bağlanmıştır.

 Döşemealtı’nda bulunan köylerinden olan Yeşilbayır’ da 1994 yılında nüfusu 2000 in üzerine çıkması sonucu Yeşilbayır Belediyesi kurulmuştur Döşemealtı’da özellikle Karaman ve Nebiler mahallelerinde müstakil binalar, Yeşilbayır ve Altınkale mahallelerinde ise içerisinde her türlü sosyal tesisin olduğu siteler yapılmaya devam etmektedir.

Antalya-Burdur Karayolu üzerinde Yeşilbayır Mahallesi 9425 Ada 1 Parsel üzerine kurulacak Antalya’nın yeni Otogarı için tapu devri Döşemealtı Belediyesi’nde gerçekleştirildi.

 

YEŞİLBAYIR EKONOMİSİ

Yeşilbayır tarıma, hayvancılığa ve turizme dayalı bir ekonomiye sahiptir.

 

YEŞİLBAYIR ARSA FİYATLARI

Yeşilbayır arsa fiyatları (imarlı ort.m²) 500 TL – 1.500 TL arasında değişmektedir.

 

YEŞİLBAYIR TARLA FİYATLARI

Yeşilbayır tarla fiyatları (m²) 60 TL – 100 TL arasında değişmektedir.

 


 

Yeşilbayır bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Yeşilbayır’dan arsa almak ya da Yeşilbayır’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!