kepez duacı arsa fiyatları

Duacı arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Duacı arsa fiyatlarını ve Duacı tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

KEPEZ DUACI HAKKINDA

 Duacı, Antalya ilinin Kepez ilçesine bağlı köyüdür. Daha sonra mahalle statüsüne geçse de hala Duacı Köy olarak bilinmektedir. 1000’e yakın hane olan mahalle (köy), Antalya’nın sosyoekonomik olarak en gelişmiş köyüdür.

Köyün yerli halkı az olması nedeniyle hayvancılık, tarım gibi faaliyetler yok denecek kadar azdır. Köy daha çok şehir merkezi stresi ve yaşantısını sevmeyen kişilerin kendi tarzlarında yaptırdıkları az katlı evleri ile ünlüdür. Duacı Köyde, her milletten ve dinden insanların ortak ve saygı çerçevesinde yaşadığı da bilinmektedir.

Duacı Köyünde, Bir adet 5 yıldızlı otel, Bir kaç adet restaurant, kafeterya, süpermarket,4 adet emlak ofisi,2 adet inşaat firması, halk eğitim merkezi, mobilya fabrikası, tüp-su bayii, fırın, ilkokul, cami,spor alanları,açık pazar yeri bulunmaktadır.

Köyün,Kepez üstü girişinde, Antalya kent ormanı,Antalya Macera ormanı ve bir adet Alışveriş merkezi ve mangal alanı bulunmakta, Döşemealtı girişinde ise Antalyaspor tesisleri yer almaktadır. Yeşil alan, Çam ormanları ve doğal yaşam alanları oldukça fazla olan köy Kepez ilçesinin yüz akı durumundadır.

Antalya merkezine 15 km uzaklıktadır. Çam ormanları ve yeşil alanıyla Antalya ilinin denizsiz cennetidir. Antalya merkez sıcaklığına göre 6-7 derece değişkenlik göstermektedir. Kış aylarında kar ile karışık yağmur, şiddetli rüzgar görülmektedir.

 Yaz aylarında havada ki nem oranı merkeze oranla çok daha düşük seyir etmekte ayrıca serin hava hakim olmaktadır. Köy, ormanlık alan içerisinde bulunması ve şehirleşmenin az olması sebebiyle temiz bir havaya sahiptir.

 

DUACI EKONOMİSİ

Antalya’nın Duacı köyü sosyoekonomik olarak en gelişmiş köyüdür. Köyün yerli halkı az olması nedeniyle hayvancılık, tarım gibi faaliyetler yok denecek kadar azdır. Köy daha çok şehir merkezi stresi ve sevmeyen kişilerin kendi tarzlarında yaptırdıkları az katlı evleri ile ünlüdür.

 

DUACI ARSA FİYATLARI

Duacı arsa fiyatları (imarlı ort.m²)  400 TL –  1.500 TL arasında değişmektedir.

 

DUACI TARLA FİYATLARI

Duacı tarla fiyatları (m²)  150 TL –  350 TL arasında değişmektedir.

 


 

Duacı’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Duacı’dan arsa almak ya da Duacı’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!