kepez odabaşı arsa fiyatları

Odabaşı arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok Kriter vardır. Bu Kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Odabaşı arsa fiyatlarını ve Odabaşı tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

 KEPEZ ODABAŞI HAKKINDA

Odabaşı, Antalya ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür. Tarih Kültür köydeki halk yeni osmanlı ormanlık alan üzerindedirler. Antalya iline bağlı Kepez ilçesinin Odabaşı köyünde toplam nüfus 870 olarak Yerel İdareler Bilgi Bankasından alınmıştır.

 

Yörüklerindendir daha önce yazları ovacık yaylasına göçülür ve çadır kurulurdu zamanla bu göçebecilik bitmiştir. Coğrafya Antalya merkezine 20km uzaklıktadır. İklim Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Nüfus Ekonomi. Muhtarlık Yerleşim yerinin köy tüzel kişiliği alması ile birlikte köyün tüzel kişiliğini temsil etmesi için köy muhtarlık seçimleri de yapılmaktadır.

Köyde ilköğretim okulu vardır. Köyün içme suyu şebekesi vardır.  Semt spor sahalarının bu yıl sonuncusunun açılışını Odabaşı Mahallesi’nde yapan Kepez Belediye Başkanı gelecekte bu yerleşim yerinin villaların yer aldığı Antalya’nın dinlenme noktası olacağını bildirmiştir. Kepez bağlı Kızıllı, Çamlıca, Kirişçiler, Duacı ve Odabaşı Mahalleleridir.

 

ODABAŞI EKONOMİSİ

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

 

ODABAŞI ARSA FİYATLARI

Odabaşı arsa fiyatları (imarlı ort.m²) 350 TL – 1.000 TL arasında değişmektedir.

 

ODABAŞI TARLA FİYATLARI

Odabaşı tarla fiyatları (m²) 100 TL – 300 TL arasında değişmektedir

 


 

Odabaşın’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Odabaşın’dan arsa almak ya da Odabaşın’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!