konyaaltı çağlarca arsa fiyatları

Çağlarca arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Çağlarca arsa fiyatlarını ve Çağlarca tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

KONYAALTI ÇAĞLARCA HAKKINDA

Çağlarca, Antalya ilinin Konyaaltı ilçesine bağlı bir mahalledir. Mahallenin ilk adı Şerafettin Bayırıdır. Şerafettin adı mahallenin ilk kurucularından birisi olan Şerafettin Efendinin adıdır. Daha sonra 1960 yılında Çağlarca Köyü olarak değiştirilmiştir.

Antalya merkezine 30 km Konyaaltı merkezine 22 km uzaklıktadır. Mahallenin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

Mahallenin ilköğretim okulu vardır fakat faal olmadığından taşımalı eğitim yapılmaktadır. İçme suyu şebekesi vardır. Çakırlar, Doyran bölgesi ile Akdamlar, Hacısekililer ve Çağlarca köylerinde, yöreye özgü taze ve sıcak gözleme, börek yapan, genel olarak aile işletmesi şeklindeki 500 gözleme ünitesi de ekonomik bir faaliyet olarak bölge ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Her mevsim faal olan bu sektörde ortalama 2.000 kişi çalışmakta olup, hafta sonları binlerce insan buralarda alışveriş yapmaktadır.

 

ÇAĞLARCA EKONOMİSİ

Mahallenin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır. Turizm açısından gelişmekte olan bir yerdir.

 

ÇAĞLARCA ARSA FİYATLARI

Çağlarca arsa fiyatları (imarlı ort.m²) 250 TL – 750 TL arasında değişmektedir.

 

ÇAĞLARCA TARLA FİYATLARI

Çağlarca tarla fiyatları (m²) 70 TL – 200 TL arasında değişmektedir.

 


  

Çağlarca’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Çağlarca’dan arsa almak ya da Çağlarca’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!