kumluca adrasan arsa fiyatları

Adrasan arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Adrasan arsa fiyatlarını ve Adrasan tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

KUMLUCA ADRASAN HAKKINDA

Antalyanın Kumluca ilçesine bağlı bir sahil beldesi olan Adrasan, Antalya’ya  95 km, Kemer’e 55 km, Çıralı’ya 24 km ve Olympos’a 8 km mesafededir.

Adrasana ulaşmak için Antalya-kumluca ana yolundan Adrasan yönüne doğru ayrılıp 18 km sahile doğru yol almak gerekmektedir. Adrasan’ın doğal liman özelliğine sahip bir koyu vardır.

Kuzey-güney yönüne doğru 1800 m uzanan adrasan sahili 3 farklı çeşit kumsal tipi sunmaktadır. Sahilin kuzey bölümünde kumsal taşlı ve deniz aniden derinleşir, orta bölümü kumluk ve taşlık olan kısma göre deniz daha sığ bir yapıya sahiptir.

Sahilin güney kısmı ise ince kumlu ve yaklaşık 20 m açılsanız bile ayaklarınızın yere basacağı kadar sığ bir denize sahiptir. Adrasan sahili gerçek bir doğa harikasıdır.

Adrasan da sahilin kuzey bölümündeki musa dağının eteğinde olmak üzere 2 adet tarihi kale bulunmaktadır. Adrasan dağ yürüyüşü ve serbest tırmanış yapmaya çok müsait olan parkurlarla doludur. Bu sayede doğanın zevkini sonuna kadar yaşayabileceksiniz.

 

 KUMLUCA ADRASAN EKONOMİSİ

 Bölgenin sosyal ve ekonomik olarak gelişmesinin en büyük faktörü truzim cenneti olması ve daha sonra ise hayvancılıktır. Göçebelik döneminde yaylalarda büyük miktarda yapılan hayvancılık, yerleşik hayata geçilmeye başlanmasıyla yerini tarıma bırakmaya başlamıştır.

 

ADRASAN ARSA FİYATLARI

Adrasan arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 400 TL – 2.500 TL arasında değişmektedir.

 

ADRASAN TARLA FİYATLARI

Adrasan tarla fiyatları (m²) 50 TL – 350 TL arasında değişmektedir.

 


 

Adrasan’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Adrasan’dan arsa almak ya da Adrasan’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!