serik belek arsa fiyatları

Belek arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Belek arsa fiyatlarını ve Belek tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

 SERİK BELEK HAKKINDA

 Belek, Antalya’nın Serik ilçesine, bağlı bir mahalledir. 12 Kasım 2012’de TBMM’de kabul edilen 6360 sayılı kanun ile mahalle olmuştur.

Mahalle olmasına rağmen Antalya’da en çok tercih edilen turizm merkezlerinden biridir.

Belek’in nüfusu ortalama 6.640 kişidir. Belek’e ulaşım ise çok kolaydır. D 400 karayolu (Antalya-Alanya karayolu) üzerinde 2 tane Belek kavşağı bulunur.

Eğer Antalya tarafından gelirseniz Sillyon kavşağından, Alanya tarafından geliyorsanız Serik otogar kavşağından Belek’e ulaşabilirsiniz. Çam ormanları ve sahil ile birlikte golf tesisleri beldenin cazibesini artırmıştır. 

Aspendos ve Perge antik kentleri Belek Turizm Merkezine yaklaşık 25 km, Kurşunlu milli parkı ise yaklaşık 20 km mesafededir. 

Bunun dışında Serik’e bağlı turizm merkezi Belek, Serik’te 2004’te özel bir girişimle Dinler Bahçesi isimli ibadethane açılmıştır. Kudüs’ten sonra üç dinin buluştuğu ikinci nokta olan bu bahçede üç semavi dinin ( Hristiyanlık , İslam ve Musevilik ) ibadethaneleri yan yana mevcuttur.

 

BELEK EKONOMİSİ

Belek, geçimini turizm ve tarımdan sağlamaktadır.

 

BELEK ARSA FİYATLARI      

Belek arsa fiyatları (imarlı ort.m²) 600 TL – 2.700 TL arasında değişmektedir.

 

BELEK TARLA FİYATLARI

Belek tarla fiyatları (m²) 35 TL – 160 TL arasında değişmektedir.

 


 

Belek’te bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

 Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm Prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Belek’ten arsa almak ya da Belek’ten arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!