Aydın Akbük Arsa Fiyatları

Akbük Arsa Fiyatları

Akbük arsa fiyatları bir çok etkene göre farklılık göstermektedir. Akbük, Didim ilçe merkezine 23 Km, Aydın il merkezine 106 Km uzaklıktadır. Tüm bölge, Mandalya körfezinin Akbük koyuna hakim bir şekilde 11 Km’lik bir sahil şeridine sahiptir. İlçe ekonomisi öncelikle turizme ve ikincil olarak tarıma dayalıdır. Geçmişte tarla ürünlerinden tütün birinci sırada iken tütün üretimine getirilen sınırlamalardan sonra halk tütün yetiştirmeyi bırakmıştır. Günümüzde buğday ve pamuk birinci sırada yer almaktadır. Hayvancılık tüketim ihtiyacını karşılayacak kadar olup, özellikle küçükbaş hayvan yetiştiriciliği önde gelmektedir.

1 adet mavi bayraklı plajı vardır. Didim’e göre daha tepelik ve yüksek olduğu gibi, orman alanı ve yeşilliği daha fazladır. Akbük koyu, doğal liman özelliğine sahiptir. Civarında yat turizmi yapılmaktadır. Akbük körfezi balıkçılık için adeta bir cennettir. Balığı bol ve çeşitlidir. Hafta sonu olta balıkçılığı için de son derece uygundur. Akbük çok sayıda otel ve pansiyonun yanı sıra, dev yazlık siteler, kooperatiflerle çevrilmiştir. 

Arsa fiyatının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın m²’si hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır.

Akbük Arsa Fiyatları

Akbük‘te arsa fiyatları (imarlı m²)  900 TL – 20.300 TL arasında değişmektedir. Akbük’te tarla m² fiyatları ise 100 TL – 500 TL arasında değişmektedir.

Kıyı koruma kanunu içerisinde kalan çukur mevkiinde müstakil parseller bulunmaktadır. Çukur mevkiinde bulunan bu parsellerin m²  fiyatları 100 TL – 150 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Çukur mevkiinde bulunan bu parsellerin m²  fiyatları 100 TL – 150 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Akbük Arsa Fiyatları

Akbük Arsa Fiyatları
Akbük Arsa Fiyatları

Hekimler Arsa ve Yapı Kooperatifi Arsa Fiyatları

Akbük Çamtepe (saplıada) mevkiinde bulunan Hekimler kooperatifi arsaları kat irtifaklı arsalardır. Hekimler sitesi imarlı arsa m² fiyatları 250 TL – 320 TL arasında değişmektedir.

Can-on Arsa ve Yapı Kooperatifi Arsa Fiyatları

Akbük Çamtepe (saplıada) mevkiinde bulunan Can-on kooperatifi arsaları kat irtifaklı arsalardır. Canon sitesi imarlı arsa m² fiyatları 250 TL – 320 TL arasında değişmektedir.

Dolunay Arsa ve Yapı Kooperatifi Arsa Fiyatları

Akbük Çamtepe (saplıada) mevkiinde bulunan Dolunay kooperatifi arsaları kat irtifaklı arsalardır.


Aydın Didim Akbük’te bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Aydın Didim’den arsa almak ya da Aydın Didim’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!

Akbük Arsa Fiyatları