Akyeniköy Arsa Fiyatları

Akyeniköy Arsa Fiyatları

Akyeniköy arsa fiyatları birçok faktöre göre değişmektedir. Akyeniköy, Didim ilçe merkezine 20 Km, Aydın il merkezine 100 Km uzaklıktadır. Akyeniköy’de farklı mevkiilerde arsalar bulunmaktadır. Arsa fiyatının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın m²’si, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır.

 

Balova Çiftliği Arsa Fiyatları

Bölge ismini Balova Kooperatiflerinden almıştır fakat bölgedeki kooperatifler fesih edilmiş ve bu alandaki arsalar 300 m² ile 600 m² arasında villa arsalarıdır. Ayrıca 590, 591, 592, 593,595, 596 adalar bazında arkeolojik kalıntılar tespit edildiği için 1. derece arkeolojik sit alanı tescil edilmiştir. Parsel yolları açılmamış ve elektrik direkleri dikilmemiştir. Balova çiftliğinin bulunduğu bölgede yapılaşma yoktur. Bölgede alt yapı yoktur elektrik direkleri de dikilmemiştir.

Akyeniköy Balova çiftliği imarlı arsa m² fiyatları 85 TL – 200 TL arasında değişmektedir.

 

Seyrantepe Arsa Fiyatları

Didim ilçe merkezine 17 km, Bafa Gölüne 2 km, Bodrum’a 90 km mesafede bulunmaktadır.

Didim Seyrantepe imarlı arsa m² fiyatları 110 TL – 210 TL arasında değişmektedir.

 

Yeşiltepe Arsa Fiyatları

Didim ilçe merkezine 17 km,  Bodrum’a 90 km mesafede, Bafa gölüne ve Milas-Bodrum karayoluna çok yakın bir konumdadır. 1980 konutluk bir alana sahiptir. Kooperatif arsaları ortalama 700 m2 olup %15 imar izni verilmiştir. 

Didim Yeşiltepe imarlı arsa m² fiyatları 150 TL – 250 TL arasında değişmektedir.

 

Zümrüttepe Arsa Fiyatları

Zümrüttepe’de satılık  arsalar,  400 m2  %20 imarlı 2,5 kat villa arsalarıdır. Didim Merkeze 15km, Altınkum plaja 21 km mesafededir.

Didim Zümrüttepe imarlı arsa m² fiyatları 150 TL – 200 TL arasında değişmektedir.

 

Bozseki Arsa Fiyatları

Didim Akyeniköy Bozseki, ova ve deniz manzaralı arsalar, Bafa gölü çevresinde bulunan bu arsalar 300 m² imarlı villa arsalarıdır. Didim Merkeze 15 Km, Altınkum plaja 21 Km mesafededir.

Didim Bozseki arsa fiyatları 100 TL (imarlı m²) – 150 TL arasında değişmektedir.

 

Akarkuyu Arsa Fiyatları

Didim ilçe merkezine 17 Km, Bafa Gölüne 2 Km, Bodrum’a 90 Km mesafede bulunmaktadır. Didim Akarkuyu imarlı arsa m² fiyatları 70 TL – 100 TL arasında değişmektedir.

 


 

Aydın Didim Akyeniköy’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Didim Akyeniköy’den arsa almak ya da Akyeniköy’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!

 

Akyeniköy Arsa Fiyatları