kuşadası soğucak arsa fiyatları

Soğucak arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Soğucak arsa fiyatlarını ve Soğucak tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

KUŞADASI SOĞUCAK HAKKINDA

SoğucakAydın ilinin Kuşadası ilçesine bağlı bir köydür. Aydın iline 72 km, Kuşadası ilçesine 11 km uzaklıktadır. u köyün Bizanslılar döneminde kurulduğu ve sonrasında Türkmenler tartından kullanıldığı bilinmektedir. Köy halkı genel olarak eski tip avlulu kulübe tarzı evlerde yaşamaktadır.

Neredeyse her bahçede zeytin ağacı, incir ağacı, üzüm bağı bulunmaktadır. Bundan dolayı sokaklarında gezdiğinizde her yerde doğanın ortasında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Köye giden yollar asfalt olduğundan ulaşımda sıkıntı çekilmemektedir.

Kuşadası ile soğucak köyü arası 12 kilometre 19 dakika Söke´ye 10 km Aydın il merkezine ise 72 km uzaklıktadır. Çevre köylere göre daha şehirleşmiş bir köydür. Köyün merkezi araziler ve tarım alanı olsa da köyün çevre kısmı oteller, apartlar, otantik tarzda pansiyonlar bulundurur. Yüksek konforlu odalar bulunsa da köy havası korunmaya özen gösterilmiştir.

Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

SOĞUCAK EKONOMİSİ

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır. Buna bağlı olarak tütün, buğday, pamuk, incir, zeytin ve fıstık çamı yetiştirilmektedir.

 

SOĞUCAK ARSA FİYATLARI

Soğucak arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.250 TL – 54.600 TL arasında değişmektedir.

 

SOĞUCAK TARLA FİYATLARI

Soğucak tarla fiyatları (m²) 900 TL – 1.100 TL arasında değişmektedir.


Soğucak’ta bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Soğucak’tan arsa almak ya da Soğucak’tan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!