Zümrüttepe Arsa Fiyatları

Didim Zümrüttepe’de arsa fiyatının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Zümrüttepe’de ortalama arsa fiyatlarını görebilirsiniz.

 

Zümrüttepe Hakkında

Zümrüttepe Ara Fiyatları

Aydın Zümrüttepe

 

Zümrüttepe, Didim ilçe merkezine 15 Km, Altınkum plajına 21 Km, Bodrum Milas Havaalanına 60 Km, Bafa gölüne 2 Km, Akbük merkeze ise 10 Km mesafededir. Zümrüttepe, konum olarak Yeşiltepe ve Balova çiftliğinin ortasında kalmaktadır ve Bafa Gölüne çok yakındır. Bafa Gölü, Büyük Menderes Nehri deltasının güneydoğu kesiminde, Menteşe Dağlarının içine sokulmuş sığ bir tatlı su gölüdür. Yaklaşık 60 Km²’lik yüzölçüme sahip olan Bafa Gölü’nün denizden yüksekliği 2 metre, en derin bölümü 21 metre, uzun ekseni 16 Km ve en geniş yeri 6 Km’dir. Eski zamanlarda Ege Denizi’nin bir parçası olan göl, Büyük Menderes’in taşıdığı alüvyonlar ile birlikte, kıyıdan kilometrelerce içeride kalmıştır. Bugün Büyük Menderes Nehrinin Ege Denizine döküldüğü alandan yaklaşık 17 Km uzaklıktadır. 

 

Zümrüttepe Ekonomisi

İlçe ekonomisi öncelikle turizme ve ikincil olarak tarıma dayalıdır. Geçmişte tarla ürünlerinden tütün birinci sırada iken tütün üretimine getirilen sınırlamalardan sonra halk tütün yetiştirmeyi bırakmıştır. Günümüzde buğday ve pamuk birinci sırada yer almaktadır. Hayvancılık tüketim ihtiyacını karşılayacak kadar olup, özellikle küçükbaş hayvan yetiştiriciliği önde gelmektedir.

 

Zümrüttepe’de Arsalar

Zümrüttepe’de arsalar,  400 m²,  %20 imarlı, 2.5 kat villa arsalarıdır. Zümrüttepe’deki arsaların altyapı çalışmaları tamamlanmamıştır. Yol, su ve elektrik bağlantıları yapılmamıştır.

 

Zümrüttepe Arsa Fiyatları

Didim Zümrüttepe arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 150 TL – 200 TL arasında değişmektedir.

 


 

Aydın Didim Akyeniköy Zümrüttepe’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Didim Akyeniköy Zümrüttepe’den arsa almak ya da Akyeniköy Zümrüttepe’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!