balıkesir ayvalık arsa fiyatları

Altınova arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Altınova arsa fiyatlarını ve Altınova tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

AYVALIK ALTINOVA HAKKINDA

Altınova (Ayazmand), Balıkesir ilinin Ayvalık ilçesine bağlı bir mahalledir. İzmir Çanakkale karayolu üzerinde, İzmir-Balıkesir il sınırının yakınında Balıkesir tarafında bulunmaktadır. Belde geniş tarım arazilerine sahiptir. Beldede özellikle patates üretimi yapılmaktadır. Yaz aylarında birçok yazlıkçıya ev sahipliği yapmaktadır.

Beldenin kuzeyinde Balıkesir’in Ayvalık, güneyinde İzmir’in Dikili ve Bergama ilçeleri bulunmaktadır.

Aynı zamanda belde de dünya üzerinde çok az görülen kum adası bulunmaktadır. Kum adasına ulaşım sadece yaya olarak 450 metrelik bir köprüyle sağlanmaktadır.

Beldenin tarihi adı Ayazmand’dır. Altınova adının Atatürk tarafından verildiği bilinir.
Altınova İzmir-Çanakkale karayolu üzerindedir. İzmir’e 144 km. uzaklıktadır. Balıkesir’e ise 150 km. uzaklıktadır.

Altınova dümdüz bir ova üzerinde kuruludur. Sahili ve pırıl pırıl denizi, görülmeye değer eşsiz güzellikler sunuyor. Yaz aylarında birçok yazlıkçı, buraya yerleşmekte ve bölgenin nüfusu aşırı artmakta Altınova sahillerinde, denizaltında keşfedilmeyi bekleyen, muhteşem güzellikler var.

ALTINOVA EKONOMİSİ

Altınova Ekonomisi başta tarım olmak üzere turizm ve ticarete dayanmaktadır

ALTINOVA ARSA FİYATLARI

Altınova arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  4.000 TL – 35.000 TL arasında değişmektedir.

 

ALTINOVA TARLA FİYATLARI  

Altınova tarla fiyatları (m²)  300 TL – 3.600 TL arasında değişmektedir.


Altınova’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Altınova’dan arsa almak ya da Altınova’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!