balıkesir sındırgı arsa fiyatları

Sındırgı arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın Sındırgı arsa fiyatlarını ve Sındırgı tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

BALIKESİR SINDIRGI HAKKINDA

Balıkesir iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.733 kilometrekare, nüfusu 43.577 dir. Yüzeyi, çok sık ormanlarla kaplı dağlık alanlardan meydana gelmiş olmakla beraber, tahıl ekimine elverişli bölgeleri de vardır. Tahıl ekimi ve tütüncülük, önemli gelir kaynaklarıdır. Merkezi, 5.065 nüfuslu Sındırgı kasabasıdır.

Sındırgı, Balıkesir’in güneydoğusunda yer almakta olup, eski Balıkesir-İzmir yolu üzerinde Balıkesir’e 63 km uzaklıktadır. Kuzeyinde Dursunbey, Bigadiç, Güneyinde Manisa’nın Demirci, Gördes ve Akhisar, Batısında yine Manisa’nın Kırkağaç, Doğusunda Kütahya’nın Simav ilçesi ile çevrilmiştir. İlçenin arazisi genellikle dağlık ve ormanlarla kaplıdır. Denizden yüksekliği 230 m’dir. Ormanlık ve dağlık bölgenin eteklerinde özellikle batı kesiminde Simav Çayı çevresinde geniş düzlükler uzanmaktadır.

Güneyi çamlarla kaplı dağlık alan üzerindeki Sındırgı beli 725 m rakımda olup, Balıkesir-Manisa il sınırını kestiği noktayı meydana getirir. Doğuda 1615 m yükseklikte Alaçam dağları, Batıda Davullu ve Kazan Dağlarının yamaçları, Güneyde Kazan dağlarının yamaçları ve yine Güneyde 1382 m yüksekliğinde Sidan dağı bulunmaktadır. Ayrıca kuzey-batı istikametindeki Ulus dağı 1769 m yükseklik ile Marmara ve Ege bölgesinin en yüksek dağları arasında yer almaktadır.

İlçede turizm potansiyeli açısından son yıllarda gözle görülür bir canlılık görülmektedir. Sınırlı sayıda da olsa özellikle iç turizme yönelik olarak yılın belirli dönemlerinde zaman zaman bir hareketlilik oluşmaktadır. Kaplıca turizmine yönelik olarak ilçe merkezine 17 km uzaklıkta Hisaralan mahallesi yakınlarında önemli bir sıcak su kaynağı mevcut olup, 96 derece su sıcaklığı ile burada bulunan 4 adet pansiyonla ve Obam termal resort spa otel ile turizme hizmet vermektedir.

SINDIRGI EKONOMİSİ

Sındırgı Yağcı Bedir halılarıyla bilinir. Hayvancılık ve Tarım yönünden gelişmiş bir ilçedir. Tahıl ekimi ve tütüncülük, önemli gelir kaynaklarıdır.

SINDIRGI ARSA FİYATLARI

Sındırgı arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.000 TL – 1.700 TL arasında değişmektedir.

Sındırgı tarla fiyatları (ort. m²)  20 TL – 2.500 TL arasında değişmektedir. 

AKTAŞ TARLA FİYATLARI

Sındırgı tarla fiyatları (m²) 50 TL – 700 TL arasında değişmektedir.

 

AKTAŞ TARLA FİYATLARI

Aktaş tarla fiyatları (m²) 50 TL – 700 TL arasında değişmektedir.

DERECİKÖREN TARLA FİYATLARI

Derecikören tarla fiyatları (m²) 20 TL – 2.500 TL arasında değişmektedir.

DÜĞÜNCÜLER TARLA FİYATLARI

Düğüncüler tarla fiyatları (m²) 130 TL – 400 TL arasında değişmektedir.

DÜVERTEPE TARLA FİYATLARI

Düvertepe tarla fiyatları (m²) 20 TL – 1.270 TL arasında değişmektedir.

 

EMENDERE TARLA FİYATLARI

Emendere tarla fiyatları (m²) 30 TL – 1.200 TL arasında değişmektedir.

GÖZEREN TARLA FİYATLARI

Gözeren tarla fiyatları (m²) 30 TL – 850 TL arasında değişmektedir.

 

IŞIKLAR TARLA FİYATLARI

Işıklar tarla fiyatları (m²) 50 TL – 150 TL arasında değişmektedir.

KINIK TARLA FİYATLARI

Kınık tarla fiyatları (m²) 30 TL – 1.220 TL arasında değişmektedir.

 

OSMANLAR TARLA FİYATLARI

Osmanlar tarla fiyatları (m²) 30 TL – 250 TL arasında değişmektedir.

PÜRSÜNLER ARSA FİYATLARI

Pürsünler arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.000 TL – 1.700 TL arasında değişmektedir. Pürsünler tarla fiyatları (m²) 100 TL – 1.100 TL arasında değişmektedir.


Sındırgı’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Sındırgı’dan arsa almak ya da Sındırgı’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

Gayrimenkul piyasası kısa, orta ve uzun vade olarak değerlendirilmelidir. Sındırgı arsa fiyatlarını ve Sındırgı tarla fiyatlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!