ivrindi gökçeyazı arsa fiyatları

Gökçeyazı arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Gökçeyazı arsa fiyatlarını ve Gökçeyazı tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

İVRİNDİ GÖKÇEYAZI HAKKINDA

Gökçeyazı, Balıkesir ilinin İvrindi ilçesine bağlı bir mahalle. 2010 yılı nüfus sayımına göre belde, 2.151 nüfusludur. Ayrıca, beldenin belediyesi vardır. Gökçeyazı beldesinin eski adı Ergama’dır. Ayrıca, yapılan araştırmalar sonucunda Gökçeyazı’nın 200 m güneydoğusunda orta boyda bir höyük tespit edilmiştir.

Gökçeyazı beldesi, İvrindi ilçesinin kuzeydoğusunda bulunmaktadır.

Belde, Edremit – Balıkesir karayolu üzerinde yer almaktadır ve Balıkesir il merkezine 23 km. mesafede yer alan Gökçeyazı Köyü İvrindi ilçe merkezine yaklaşık 15 km. uzaklıktadır.

2014 Yılına kadar belediyelik bir yerleşim yeri olan Gökçeyazı köyünde market, kasap, benzinlik, PTT şubesi bulunmaktadır. Balıkesir Edremit karayolu köyün içinden geçmektedir. Gökçeyazı pek leziz etler bulunabilen görülmesi gereken bir beldedir.

GÖKÇEYAZI EKONOMİSİ

Tarımsal ve hayvancılık faaliyetleri temel ekonomik geçim kaynağıdır. Doğa ananın bize hediyesi olan tertemiz havası ve toprağı hayvancılıkta ve tarım ürünlerimizde lezzetli, doğal ve sağlıklı ürünler geliştirmemizde ve bunları sizlerin sofralarına taşımakta çok büyük etkisi bulunmaktadır.

GÖKÇEYAZI ARSA FİYATLARI

Gökçeyazı arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.000 TL – 2.300 TL arasında değişmektedir.

GÖKÇEYAZI TARLA FİYATLARI  

Gökçeyazı tarla fiyatları (m²)  100 TL – 1.200 TL arasında değişmektedir.


Gökçeyazı’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Gökçeyazı’dan arsa almak ya da Gökçeyazı’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!