bursa gürsu arsa fiyatları

Gürsu arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın Gürsu arsa fiyatlarını ve Gürsu tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

BURSA GÜRSU HAKKINDA

Gürsu, Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Gemlik, Kestel ile birlikte Bursa (merkez)‘i oluşturur.

Gürsu ilçesi, doğusunda ve güneyinde Kestel, batısında Yıldırım ve Osmangazi, kuzeyinde ise Gemlik ilçesi ile çevrilidir. Deniz seviyesinden yüksekliği 100 metredir. Yüzölçüömü 118 kilometrekaredir.

Bölgede ılıman Marmara iklimi görülür.

Daha önceleri Susığırlık olarak bilinen Gürsu, 1931 yılında şimdiki ismini almıştır. Yıldırım ilçesine bağlı bir bucak iken 1991 yılında ilçe olmuştur. 14 mahallesi vardır.

Tarihi çınar ağaçları, Osmanlı evleri, tarihi hamam ve camisi ile yeni yerleşim birimlerini bir arada barındıran tarihi bir ilçedir.

Doğa sporları alanında adını duyurmaya çalışan Gürsu ilçesinde yamaç paraşütünde, Fethiye Ölüdeniz’e alternatif olması amacıyla Katırlı Dağları Dışkaya Mevkii’nde bir paraşüt alanı oluşturulmuştur. Gürsu ilk kurulduğunda 48 köyü vardır.

İlçenin nüfusu, 2019 genel nüfus sayımına göre ‘91.339’dur.

İlçe; 15 mahalleden oluşmaktadır:

Adaköy, Ağaköy, Cambazlar, Dışkaya, Ericek, Hasanköy, İğdir, İstiklal, Karahıdır, Kazıklı, Kumlukalan, Kurtuluş, Yenidoğan, Zafer, İpekyolu

 

GÜRSU EKONOMİSİ

Arazisinin sulak olması nedeni ile halkın geçim kaynağı genellikle tarımdır. Çevredeki sanayi kuruluşları ise, çalışan kişiler için önemli bir geçim kaynağıdır.

 

GÜRSU ARSA FİYATLARI

Gürsu arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  90 TL – 10.900 TL arasında değişmektedir.

 

GÜRSU TARLA FİYATLARI

Gürsu tarla fiyatları (m²) 10 TL – 1.000 TL arasında değişmektedir.

 

ADAKÖY ARSA FİYATLARI

Adaköy arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.150 TL – 1.750 TL arasında değişmektedir Adaköy tarla fiyatları (m²)  270 TL – 530 TL arasında değişmektedir.

 

AĞAKÖY ARSA FİYATLARI

Ağaköy arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.500 TL – 2.070 TL arasında değişmektedir. Ağaköy tarla fiyatları (m²) 500 TL – 1.000 TL arasında değişmektedir.

 

DIŞYAKAKÖYÜ ARSA FİYATLARI

Dışyakaköyü arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  250 TL – 1.280 TL arasında değişmektedir. Dışyakaköyü tarla fiyatları (m²) 10 TL – 230 TL arasında değişmektedir.

 

ERİCEKKÖYÜ TARLA FİYATLARI

Ericekköyü tarla fiyatları (m²) 50 TL – 550 TL arasında değişmektedir.

 

HASANKÖY ARSA FİYATLARI

Hasanköy arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.800 TL – 2.300 TL arasında değişmektedir. Hasanköy tarla fiyatları (m²) 300 TL – 500 TL arasında değişmektedir.

 

IĞDIRKÖYÜ TARLA FİYATLARI

Iğdırköyü tarla fiyatları (m²) 80 TL – 200 TL arasında değişmektedir.

 

İSTİKLAL ARSA FİYATLARI

İstiklal arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.300 TL – 9.200 TL arasında değişmektedir. İstiklal tarla fiyatları (m²) 690 TL – 1.000 TL arasında değişmektedir.

 

KARAHIDIRKÖYÜ TARLA FİYATLARI

Karahıdırköy tarla fiyatları (m²) 500 TL – 880 TL arasında değişmektedir.

 

KAZIKLIKÖYÜ TARLA FİYATLARI

Kazıklıköyü tarla fiyatları (m²) 180 TL – 790 TL arasında değişmektedir.

 

KURTULUŞ ARSA FİYATLARI

Kurtuluş arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  1.600 TL – 10.900 TL arasında değişmektedir. Kurtuluş tarla fiyatları (m²) 300 TL – 400 TL arasında değişmektedir.

 

 YENİDOĞAN ARSA FİYATLARI

Yenidoğan arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  90 TL – 3.810 TL arasında değişmektedir.

 


 

Gürsu’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Gürsu’dan arsa almak ya da Gürsu’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

Gayrimenkul piyasası kısa, orta ve uzun vade olarak değerlendirilmelidir. Gürsu arsa fiyatlarını ve Gürsu tarla fiyatlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!