bursa keleş arsa fiyatları

Keleş arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın Keleş arsa fiyatlarını ve Keleş tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

BURSA KELEŞ HAKKINDA

Keles, Bursa ilinin, şehir merkezine 61 km uzaklıktaki bir ilçesidir. Doğu ve kuzeydoğuda İnegöl ilçesi, güneydoğuda Kütahya’nın Domaniç ve Tavşanlı ilçeleri, kuzeyde merkez ilçe, batıda Orhaneli ilçesi ile çevrilidir. İlçenin yüzölçümü 640 kilometrekare, rakımı 1.050 metre civarındadır.

Keles Deresi vadisinde kurulmuştur. Keles Deresi, Uludağ- Eğriöz Dağları arasındaki platoyu yaran Kocasu Çayı’nın bir koludur. Batıdan Hüseyin Alanı Geçidi ile Bursa’ya, doğudan Tepel Geçidi ile İnegöl’e bağlanır.

Verimli tarım ancak Nilüfer Çayı vadisi ve Kocasu ırmağı vadisinde yapılmaktadır.

1 belediye ve 36 mahalleden oluşur. Nüfusu yaklaşık 15 bin’dir.

İlçede sanayi kuruluşu yoktur. Son yıllarda süt işleme tesisleri merkez ve köylerde kurulmaya başlanmıştır. İlçede Keles Linyitleri Başmühendisliği’ne ait linyit kömürü ocağı bulunmaktadır. Verimsiz olan bu işletme sürekli zarar etmektedir. Bölgenin doğal yapısına telafisi mümkün olmayan zararlar vermiştir.

İlçede Sanayii gelişmediği için Keles ilçesi, Sanayi Kentleri Bursa ve İnegöl’e Yoğun göç vermektedir. Halk tarım ve hayvancılık gelirlerinin yanında Bursa ve diğer illere mevsimlik işçilik için çalışmaya gitmektedirler.

İlçe; Uludağ’ın güneydoğu uzantılarından olan Tepel Dağı’nın yine güney ve güneybatı yamaçlarını içine alan, bazı bölümleri düz bazı bölümleri dalgalı bir araziye sahiptir. Arazinin hemen hemen tamamı dağlık olmasına rağmen genel olarak kültüre elverişlidir. Topraklarının %57 ‘sini (364 km2) ormanların teşkil ettiği Keles, Bursa’nın orman bakımından en zengin ilçesidir.

 

KELEŞ EKONOMİSİ

İlçe halkının büyük bölümü geçimini tarım ve hayvancılıktan sağlamaktadır. Tarım ürünleri içerisinde en önemli gelir kaynağını çilek, kiraz, vişne, tütün, nohut, anason gibi ürünler oluşturmaktadır.

 

KELEŞ ARSA FİYATLARI

Keleş arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  300 TL – 2.120 TL arasında değişmektedir.

 

KELEŞ TARLA FİYATLARI

Keleş tarla fiyatları (m²) 30 TL – 1.350 TL arasında değişmektedir.

 

ALPAGUT TARLA FİYATLARI

Alpagut tarla fiyatları (m²) 30 TL – 250 TL arasında değişmektedir.

 

BARAKLI TARLA FİYATLARI

Baraklı tarla fiyatları (m²) 80 TL – 1.150 TL arasında değişmektedir.

 

BELENÖREN TARLA FİYATLARI

Belenören tarla fiyatları (m²) 30 TL – 250 TL arasında değişmektedir.

 

EPÇELER TARLA FİYATLARI

Epçeler tarla fiyatları (m²) 90 TL – 280 TL arasında değişmektedir.

 

GÖKÖZ ARSA FİYATLARI

Gököz arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  300 TL – 1.780 TL arasında değişmektedir. Gököz tarla fiyatları (m²) 90 TL – 190 TL arasında değişmektedir.

 

HARMANCIK DEMİRCİ TARLA FİYATLARI

Harmancık tarla fiyatları (m²) 30 TL – 50 TL arasında değişmektedir.

 

KIRANIŞIKLAR TARLA FİYATLARI

Kıranışıklar tarla fiyatları (m²) 30 TL – 1.350 TL arasında değişmektedir.

 

KÜÇÜKKAVACIK ARSA FİYATLARI

Küçükkavacık arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  200 TL – 400 TL arasında değişmektedir Küçükkavacık tarla fiyatları (m²)  60 TL – 350 TL arasında değişmektedir.

 

PINARCIK ARSA FİYATLARI

Pınarcık arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  500 TL – 2.120 TL arasında değişmektedir. Pınarcık tarla fiyatları (m²) 70 TL – 350 TL arasında değişmektedir.

 


 

Keleş’te bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Keleş’ten arsa almak ya da Keleş’ten arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!