bursa orhaneli arsa fiyatları

Orhaneli arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın Orhaneli arsa fiyatlarını ve Orhaneli tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

BURSA ORHANELİ HAKKINDA

Orhaneli, eski ismi Adranos, Bursa iline bağlı bir ilçedir.

Orhaneli, Bursa’nın güneyindeki engebeli düzlüklerde yer almaktadır. İlçenin dağlık kesimleri kayın, kızılçam, karaçam, meşe, ardıç ormanları ile kaplıdır. Adırnaz (Orhaneli, Kocasu, Rhyndacos Ρυνδακος, Rhyndacus) çayı ilçeden geçer. İlçe, ılıman Akdeniz iklimi ile Ege ve Marmara’nın kara iklimini taşımaktadır.

Orhaneli İlçesi;doğusunda Keles, batısında Mustafakemalpaşa, kuzeyinde Bursa (Osmangazi ve Nilüfer İlçeleri) ve güneyinde Büyükorhan ve Harmancık İlçeleriyle çevrilidir.

Linyit, mermer, krom, sıcak su, maden suyu ve orman gibi yeraltı ve yerüstü kaynakları bakımından oldukça zengin olan ilçenin denizden yüksekliği 487 metre olup, yüz ölçümü 764 km2 dir.

 

ORHANELİ EKONOMİSİ

Ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalı olan ilçede çilek, vişne yetiştirilmekte ve bu ürünler ihraç edilmektedir. Koyunun da yetiştirildiği ilçede hayvancılık büyük gelir sağlamaktadır.  Krom, linyit, manyezit, asbest, dolomit, mermer, talk, kalsit, feldspat, siyenit, kireç taşı, olivin, demir içeren maden yatakları bulunmaktadır.

 

ORHANELİ ARSA FİYATLARI

Orhaneli arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  250 TL – 2.000 TL arasında değişmektedir.

 

ORHANELİ TARLA FİYATLARI

Orhaneli tarla fiyatları (m²) 15 TL – 3.250 TL arasında değişmektedir.

 

AĞAÇHİSAR TARLA FİYATLARI

Ağaçhisar tarla fiyatları (m²) 15 TL – 90 TL arasında değişmektedir.

 

FEVZİPAŞA TARLA FİYATLARI

Fevzipaşa tarla fiyatları (m²) 30 TL – 3.250 TL arasında değişmektedir.

 

GÖKTEPE ARSA FİYATLARI

Göktepe arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  500 TL – 2.000 TL arasında değişmektedir. Göktepe tarla fiyatları (m²) 130 TL – 800 TL arasında değişmektedir.

 

İSMETPAŞA ARSA FİYATLARI

İsmetpaşa arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  150 TL – 200 TL arasında değişmektedir. İsmetpaşa tarla fiyatları (m²) 20 TL – 140 TL arasında değişmektedir.

 

NALINLAR ARSA FİYATLARI

Nalınlar arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  250 TL – 660 TL arasında değişmektedir. Nalınlar tarla fiyatları (m²) 100 TL – 350 TL arasında değişmektedir.

 

SIRIL TARLA FİYATLARI

Sırıl tarla fiyatları (m²) 10 TL – 50 TL arasında değişmektedir.

 


 

Orhanelin’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Orhanelin’den arsa almak ya da Orhanelin’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!