karacabey canbaz arsa fiyatları

 Cambaz arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Cambaz arsa fiyatlarını ve Cambaz tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

KARACABEY CAMBAZ HAKKINDA

Cambaz, Bursa ilinin Karacabey ilçesine bağlı bir mahalledir.

İlçenin doğusunda eski bir mahalledir. 1795 yılı belgelerinde mahallenin adına rastlanmakta. (B.O.A.CevdetZaptiye No.6155) XVI. yüzyılda bir çiftlik yeri olan bu köy, Sultan II. Abdulhamid’in mülkleri arasında yer alır. 1880’li yıllarda, çiftlik yeri iken 30 hane (158 nüfus) Rumeli göçmeni tarafından yeniden kurulmuştur.

1908 Yıllığı’na göre 75 hane bulunan mahallede, 1927 yılında 370, 1970 yılında 753 (372 erkek, 381 kadın), 1990 yılında 670, 1997 yılında ise 607 kişi yaşamaktaydı.

Mahallede bugün, Çerkez ve Yunanistan göçmenleri yaşamaktadır.

Mahallenin gelenek, görenek ve yemekleri hakkında bilgi yoktur.

Bursa il merkezine 60 km, Karacabey ilçesine 21 km uzaklıktadır.

Müslüman ve Gayrimüslimlerin beraberce oturdukları Canbaz, Çamlıca ve Yeni Köyde hem Müslümanların hem de Gayrimüslimlerin ayrı muhtarları var.

 

CAMBAZ EKONOMİSİ

Cambaz ekonomisi tarım dayanmaktadır.

 

CAMBAZ ARSA FİYATLARI

Cambaz arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  600 TL – 850 TL arasında değişmektedir.

 

CAMBAZ TARLA FİYATLARI  

Cambaz tarla fiyatları (m²)  90 TL – 550 TL arasında değişmektedir.

 


 

Cambaz’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Cambaz’dan arsa almak ya da Cambaz’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!