ayvacık arıklı arsa fiyatları

Arıklı arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Arıklı arsa fiyatlarını Arıklı tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

AYVACIK ARIKLI HAKKINDA

Arıklı, Çanakkale ilinin Ayvacık ilçesine bağlı bir köydür. Köy 1912 yılından beri aynı adı taşımaktadır. Köy, Çanakkale il merkezine 90 km, Ayvacık ilçe merkezine 17 km uzaklıktadır.

Arıklı, Çanakkale ilinin Ayvacık ilçesine bağlı,şirin,oksijen cenneti,misafirperver,buram buram tarih kokan bir köydür.Kral Heracles’ inde yaşadığı köyümüzde ”Zindan Tepesi”mevkiinde Gargaron Krallığına ait kalıntılar halen bulunmaktadır. Köyümüz aynı zamanda eski bir Rum köyüdür. Camimiz minaresinin yapımı da o dönemde köyde yaşamakta olan bir Rum ustasına aittir. Köyün gelenek, görenekleri arasında özellikle dügünlerinin yemekleri, yöresel oyunlar bulunur.

 

ARIKLI EKONOMİSİ

Köyün geçim kaynağı olan zeytin hasadının başlamasıyla yapılan şenlikler. Ayrıca yine zeytin hasadının sona ermesiyle yapılan etkinlikler hala bu köyümüzde yapılmaktadır.

 

ARIKLI ARSA FİYATLARI

Arıklı arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  2.500 TL – 21.700 TL arasında değişmektedir.

ARIKLI TARLA FİYATLARI

Arıklı tarla fiyatları (m²)  240 TL – 5.000 TL arasında değişmektedir.


Arıklıda bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Arıklıdan arsa almak ya Arıklıdan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!