lapseki suluca arsa fiyatları

Suluca arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Suluca arsa fiyatlarını ve Suluca tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

LAPSEKİ SULUCA HAKKINDA

Suluca, Çanakkale ilinin Lapseki ilçesine bağlı bir köydür. Çanakkale iline 28 km, Lapseki ilçesine 8 km uzaklıktadır.

Çanakkale Lapseki bölgesinde tatil yapabileceğiniz  Suluca Tatil Köyü, denize 220 mt mesafededir, en yakın merkeze 2.4 km uzaklıktadır. Suluca Tatil Köyü 13 dönüm arazi üzerine kurulu bulunan 34 adet dublex villa ve sosyal tesis binası ile hizmet vermektedir. Ailelerin rahat edecekleri bir biçimde düşünülen tesis müstakil havuzu, spor tesisleri, mescit, toplantı salonları ve kafeteryası ile hizmet vermektedir. Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı bulunan Suluca köyü içerisinde yer alan tesis konaklama için ailenizle güvenli, huzurlu ve evinizin rahatlığını yaşatacak keyifli bir tatil merkezidir. Lapseki’ye 5 km uzaklıkta bulunan tatil köyünde 105 m2 dublex villalar, yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları, futbol voleybol basketbol sahaları, seminer ve toplantı salonları, kamelyalar ve oturma alanları, tek ve çift kişilk rahat otel odaları ile misafirlerine tatil imkânı sunmaktadır.

 

SULUCA EKONOMİSİ

Köyde yoğun olarak meyvecilikle uğraşılmaktadır. Köy halkı genelde seftali, elma ..gibi meyveler ekmekte ve yetiştirmektedir. Köylünün gelir kaynağını bu tarım faaliyetleri oluşturmaktadır.

 

SULUCA ARSA FİYATLARI

Suluca arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  350 TL – 6.000 TL arasında değişmektedir.

 

SULUCA TARLA FİYATLARI

Suluca tarla fiyatları (m²)  200 TL – 400 TL arasında değişmektedir.

 


 

Suluca’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Suluca’dan arsa almak ya da Suluca’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!