düzce gölyaka arsa fiyatları

Gölyaka arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Gölyaka arsa fiyatlarını ve Gölyaka tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

DÜZCE GÖLYAKA HAKKINDA

Gölyaka, Düzce‘nin ilçesidir. Efteni Gölü etrafına kurulduğu için, adına Gölyaka denmiştir,

Düzce’ye 20 km mesafede bulunan Gölyaka, İstanbula 200 km, Ankaraya ise 250 Km mesafededir. . Düzce İli’nin en batı ucunda 219.983 Km’lik bir alan üzerinde yer almaktadır. Doğuda Düzce, batıda Hendek, Kuzeyde Gümüşova ve Güneyde Mudurnu İlçeleriyle çevrilidir. İlçe kuzeyde ve güneyde bulunan Bolu Dağlarının uzantısı olan sıra dağlar arasında yer almaktadır. Güneydeki dağlar daha yüksek olduğundan İlçenin güney kesimi yüksek dağ kitlesi ve ormanlık alanlar ile kaplıdır.

 İlçe, kuzeyde ve güneyde bulunan Gölyaka yemyeşil doğası, yaylaları, şelaleleri, gölleri, ormanları ve yerel yaşam tarzı ile hafızalarda iz bırakacak bir bölgedir. Öne çıkan başlıca turizm potansiyelleri; Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı, Efteni Gölü, Kardüz Yaylası Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, Yanık, Unluk ve Kızık yaylaları, Kültür Park, Toptepe ve Muhap Dede Türbesidir.

 

GÖLYAKA EKONOMİSİ

Nüfus’un büyük çoğunluğu tarımdan geçinir. Büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık, fındık en önemli geçim kaynaklarıdır. Bunun dışında küçük çapta olsa da tekstil fabrikaları da ilçe ekonomisine katkı sağlamaktadır.

 

GÖLYAKA ARSA FİYATLARI

Gölyaka arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  300 TL – 4.600 TL arasında değişmektedir.

 

GÖLYAKA TARLA FİYATLARI

Gölyaka tarla fiyatları (m²) 40 TL – 250 TL arasında değişmektedir.

 


 

Gölyaka’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Gölyaka’dan arsa almak ya da Gölyaka’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!