düzce kaynaşlı arsa fiyatları
ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!

Kaynaşlı arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Kaynaşlı arsa fiyatlarını ve Kaynaşlı tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

DÜZCE KAYNAŞLI HAKKINDA

Kaynaşlı, Düzce ilinin ilçesidir. Kaynaşlı ilçesi 9 Aralık 1999 tarihinde 23901 sayılı resmi gazetede yayınlanan 584 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye göre Düzce iline bağlı ilçe olmuştur. 12 Kasım 1999 Cuma günü saat 18.57’de aletsel büyüklüğü 7.2 olan Düzce depreminin merkez üssü Kaynaşlı idi. 30 saniye süreyle etkili olan deprem, pek çok ilden de hissedildi.

Başbakanlık Kriz Yönetim Merkezi’nin açıklamasına göre, ölü sayısı 845, yaralı sayısı 4948, depremde hasar gören ve derhal yıkılması gereken bina sayısı 3395, yıkık ya da ağır hasarlı ev sayısı 12939, iş yeri sayısı ise 2450’dir.
Kaynaşlı, Düzce Ovasının doğu uzantısı olarak Bolu Dağı eteklerine kadar uzanan bir vadi üzerine kurulmuştur. İlçe sınırları doğuda Bolu ili, batıda Düzce ili, güneyde Mudurnu ilçesi ve kuzeyinde Yığılca ilçesi çevrilidir.

Ova sınırlarının bitiminden yüksek tepelere ve dağlık arazi yapısına rastlanır. En yüksek tepe sınırları, Menekşe Tepe 1577 metre, Bolu Dağı sırtı 790 metredir. Fenerbahçe Spor Kulübüne ait Topuk Yaylası Tesisleri ilçe sınırları içerisinde yer alır.
Karadeniz iklimi hakimdir. Yazları serin kış ayları soğuk geçer. En fazla yağış İlkbahar ve Sonbahar aylarında düşer. Yapraklı bitki örtüsü genel yapıyı oluşturur.

KAYNAŞLI EKONOMİSİ


Geçmişte ve bugün uluslararası ve şehirler arası karayollarının kesiştiği bir kavşak olan Kaynaşlı doğal güzelliklerin, tarihin, kültürün yanı sıra ticaretin de benzersiz bir kavşağı konumundadır. İlçemize özel binek araçlarla ulaşımın yanı sıra İstanbul, Ankara ve Anadolu’nun her yanından kara yoluyla ulaşım her mevsimde haftanın her gün mümkündür.
Kaynaşlı’da ekonomik hayat uzun yıllar çiftçilik, hayvancılık ve orman ürünlerine dayanmıştır. 1958’de D-100 (eski E-5) karayolunun açılmasıyla, yerel ekonomi farklı boyutlar kazanmıştır. D-100 kenarında mola tesisleri ve fabrikalar kurulmuştur.

KAYNAŞLI ARSA FİYATLARI

Kaynaşlı arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  200 TL – 1.100 TL arasında değişmektedir.
 

KAYNAŞLI TARLA FİYATLARI

Kaynaşlı tarla fiyatları (m²) 50 TL – 100 TL arasında değişmektedir.

ÇETE ARSA FİYATLARI

Çete arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  200 TL –  1.100 TL arasında değişmektedir.

DARIYERİ HASANBEY ARSA FİYATLARI

Darıyeri hasanbey arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  260 TL –  1.000 TL arasında değişmektedir. Darıyeri hasanbey tarla fiyatları (m²) 50 TL – 100 TL arasında değişmektedir.

FINDIKLI ARSA FİYATLARI

Fındıklı arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  500 TL –  610 TL arasında değişmektedir.

ÜÇKÖPRÜ ARSA FİYATLARI

Üçköprü arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 175 TL –  850 TL arasında değişmektedir
 


Kaynaşlı’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.
Kaynaşlı’dan arsa almak ya da Kaynaşlı’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!