düzce yığılca arsa fiyatları

Yığılca arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Yığılca arsa fiyatlarını ve Yığılca tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

DÜZCE YIĞILCA HAKKINDA

Yığılca, İlçemiz Batı Karadeniz Bölgesinde Düzce İlinin Kuzeydoğusunda yer almaktadır. Yüzölçümü 640 km2’dir. Yığılca ilçesi Batıdan Düzce ili ve Akçakoca ilçesi; güneyden Düzce ili Kaynaşlı İlçesi ve Bolu İli hudutları; kuzeyden Zonguldak İlinin Alaplı ilçesi; Doğudan Bolu İlinin Mengen İlçesi ile çevrili bulunmaktadır.

İlçenin il merkezine uzaklığı 33 km. olup en yakın komşu kentlerden Adapazarı’na 100 km, Ankara’ya 276 km ve İstanbul’a 234 km uzaklıktadır.

28.01.2016 Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre İlçemizin toplam nüfusu 15.573’tür. Bu nüfusun 3.220’si İlçe merkezinde ve 12.353’ü köylerde yaşamaktadır. Nüfusun %20,67’si İlçe merkezinde %79,33’ü kırsal kesimde yaşamaktadır. 640 km2 olan ilçe alanına km2’ye 25,14 kişi düşmektedir. İlçe nüfusunun önceki yıla göre %3,27 oranında azaldığı görülmektedir.

 

YIĞILCA EKONOMİSİ

Ekonomik yapı genelde tarıma dayalıdır. Fındık ve bal başlıca gelir kaynağıdır. Orman işçiliği ve kapalı kümes tavuğu işçiliği de yapılmaktadır.  İlçe coğrafi özelliği itibariyle eğimli, çoğu kayalık ve ormanlık arazi yapısına sahip olduğundan, tarım arazisi dar ve verimsizdir. Ekonomik girdileri tarım geliri olup, orman istihsali gelirleri, besi tavukçuluğu, fındık gelirleri ve bal üreticiliği başlıca geçim kaynağıdır.


YIĞILCA ARSA FİYATLARI

Yığılca arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  600 TL – 960 TL arasında değişmektedir.

 

YIĞILCA TARLA FİYATLARI

Yığılca tarla fiyatları (m²) 20 TL – 50 TL arasında değişmektedir.

 


 

Yığılca’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Yığılca’dan arsa almak ya da Yığılca’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!