arnavutköy hacımaşlı arsa fiyatları

Hacımaşlı arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Hacımaşlı arsa fiyatlarını ve Hacımaşlı tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

ARNAVUTKÖY HACIMAŞLI HAKKINDA

Hacımaşlı, İstanbul’un yeni yasal düzenleme ile Arnavutköy ilçesine bağlanmış olan bir köyüdür. Arnavutköy merkezine 5 km uzaklıktadır. Arnavutköy’ün Güney Güneybatı yönünde 4,8 km uzağında yer alır. İstanbul il merkezinin ise Batı Kuzeybatı yönünde 27,7 km uzağında bulunur. Hacımaşlı, İstanbul‘un yeni yasal düzenleme ile Arnavutköy ilçesine bağlanmış olan bir köyüdür.

Arnavutköy merkezine 5km uzaklıktadır. Hacımaşlı köyü nüfusu 500 kişi olmakla beraber, tarım ve hayvancılık alanında gelişmiştir. 1 tane ilköğretim okulu vardır.Hacımaşlı Köyü Orman Köyü olup günümüzde gelişmeye çalışan küçük şirin köylerden birisidir. Hacımaşlı Köyü Arnavutköy’ün gelişen bir köyüdür.

Köy’ün ismi Türk Patent Enstitüsünde 2008 yılında marka olarak tescil edimiştir.(2008/14424) Köy Nüfusunun hızlı artışı hizmet sektörüne ihtiyacı arttırmıştır. Arnavutköy’ün eski köylerinden biri olan Hacımaşlı da söz konusu mühim tarihin ve kültürel değerlerin her millet için büyük bir önemi vardır.  Arnavutköy Merkezden Yaklaşık 6.01 Km Uzaklıkta Hacımaşlı’da bulunan güzel bir piknik alanı vardır.

 

HACIMAŞLI EKONOMİSİ

Hacımaşlı Ekonomisi tarım ve hayvancılık alanında gelişmiştir.

 

HACIMAŞLI ARSA FİYATLARI

Hacımaşlı arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 800 TL – 4.000 TL arasında değişmektedir.

 

HACIMAŞLI TARLA FİYATLARI

Hacımaşlı tarla fiyatları (m²)  450 TL – 700 TL arasında değişmektedir.

 


 

Hacımaşlı’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Hacımaşlı’dan arsa almak ya da Hacımaşlı’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!