eyüpsultan kemerburgaz arsa fiyatları

Kemerburgaz arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Kemerburgaz arsa fiyatlarını ve Kemerburgaz tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

İSTANBUL KEMERBURGAZ HAKKINDA

Kemerburgaz, Eyüpsultan ilçesine bağlı bir bucak merkezidir.

Pirinççi, Yayla, Akpınar, İhsaniye, Kısırmandıra, Odayeri, A.Ağaçlı, Y.Ağaçlı, Çiftalan ve Göktürk köyleri Kemerburgaz’a bağlıdır.

Kemerburgaz, Eyüpsultan ilçesinin kuzeyinde kalan, Eyüpsultan’ın bu civardaki köylerinin ve dahi Göktürk Mahallesinin de bağlı olduğu bir nahiye merkezidir.1924 mübadelesinde Selanik sancağına bağlı müslüman türklerin yerleştiği daha sonra Türkiye’nin değişik illerinden göç almıştır.

Kuzeyinde Çiftalan köyü, Doğusunda Bahçeköy ve Sarıyer, batısında Pirinççi ve Habipler,  güneyinde ise Hasdal ve Alibeyköy bulunur.

Belgrad Ormanı’nın yaklaşık iki katı uzunluğunda bir yürüyüş parkuruna sahip olan Kemerburgaz Kent Ormanı’nda çocuk kır kahvesi, çocuk kulübü, futbol sahası, izci kampı çadır ve alanı, uçurtma atölyesi, el sanatları satış birimi, midilli ahırı, büyükbaş ve küçükbaş hayvan ahırları, seyir kulesi bulunmaktadır

Kemerburgaz Kent Ormanı, İstanbul ilinin Eyüpsultan ilçesi Göktürk Pirinççi Köyü mevkii üzerinde bulunmaktadır. Alibeyköy Baraj Gölü`nün kuzeyinde bulunan bu yer 5 milyon 283 bin 429 metrekarelik alan üzerine kurulmuştur. İçerisinde Yürüyüş Alanları, Oyun Parkları, Organik ürünler başta olmak üzere birçok tesis bulunmaktadır.

 

İSTANBUL KEMERBURGAZ EKONOMİSİ

Kemerburgaz ekonomisi turizm ve tarım alanında gelişmiştir.

 

KEMERBURGAZ ARSA FİYATLARI

Kemerburgaz arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.500 TL – 13.000 TL arasında değişmektedir.

 


 

Kemerburgaz’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Kemerburgaz’dan arsa almak ya da Kemerburgaz’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!