istanbul sancaktepe arsa fiyatları

Sancaktepe arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Sancaktepe arsa fiyatlarını ve Sancaktepe tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

İSTANBUL SANCAKTEPE HAKKINDA

Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası’nda bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyinde Çekmeköy, doğusunda Pendik ve Sultanbeyli ilçelerine komşudur. İlçe 62,41 kilometrekaredir, nüfusu 414.143’tir ve sınırları dahilinde toplam 19 mahalle vardır.

Ümraniye’ye bağlı Sarıgazi, Yenidoğan ve Kartal’ın Samandıra beldelerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. İlçe kaymakamlık ve yeni belediye binaları Sarıgazi merkezinde inşa edilmiştir. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük şehir hastanelerinden birinin ilçe sınırları dahilinde yapılması düşünülmektedir. 3.köprü ‘nün bağlantı yolları bu ilçenin sınırları içerisinden geçmektedir.

Sancaktepe İlçesi, 22 Mart 2008 tarih ve 26824 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 5747 sayılı Kanun ile, Ümraniye İlçesine bağlı Sarıgazi ve Yenidoğan beldeleriyle, Kartal ilçesine bağlı Samandıra beldesinin birleştirilerek tüzel kişiliklerinin kaldırılması ile kurulmuştur.

 

SANCAKTEPE EKONOMİSİ

Sancaktepe ekonomisi sanayi ve ticarete dayanmaktadır.

 

SANCAKTEPE ARSA FİYATLARI

Sancaktepe arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.000 TL – 12.000 TL arasında değişmektedir.

 

SANCAKTEPE TARLA FİYATLARI

Sancaktepe tarla fiyatları (m²) 50 TL – 900 TL arasında değişmektedir.

 

ABDURRAHMANGAZİ ARSA FİYATLARI

Abdurrahmangazi’de arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.600 TL – 6.500 TL arasında değişmektedir. Abdurrahmangazi’de tarla fiyatları (m²) 50 TL – 300 TL arasında değişmektedir.

 

AKPINAR ARSA FİYATLARI

Akpınar’da arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.700 TL – 4.000 TL arasında değişmektedir.

 

EYÜPSULTAN ARSA FİYATLARI  

Eyüpsultan’da arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 2.100 TL – 9.700 TL arasında değişmektedir.

 

FATİH ARSA FİYATLARI

Fatih’te arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.500 TL – 6.000 TL arasında değişmektedir.

 

HİLAL ARSA FİYATLARI

Hilal’de arsa fiyatları (imarlı ort.m²) 1.200 TL – 3.200 TL arasında değişmektedir.

 

PAŞAKÖY ARSA FİYATLARI

Paşaköy’de arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.300 TL – 3.000 TL arasında değişmektedir. Paşaköy’de tarla fiyatları (m²) 300 TL – 1.150 TL arasında değişmektedir.

 

SAMANDIRA ARSA FİYATLARI

Samandıra’da arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.100 TL – 7.000 TL arasında değişmektedir. Samandıra’da tarla fiyatları (m²) 70 TL – 1.000 TL arasında değişmektedir.

 

SARIGAZİ ARSA FİYATLARI

Sarıgazi’de arsa fiyatları (imarlı ort.m²) 2.000 TL – 5.250 TL arasında değişmektedir.

 

VEYSEL KARANİ ARSA FİYATLARI

Veysel Karani’de arsa fiyatları (imarlı ortm²) 1.600 TL – 8.000 TL arasında değişmektedir.

 

YENİDOĞAN ARSA FİYATLARI

Yenidoğan’da arsa fiyatları (imarlı ort.m²) 1.200 TL – 6.000 TL arasında değişmektedir.

 

YUNUSEMRE ARSA FİYATLARI

Yunusemre’de arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.700 TL – 5.600 TL arasında değişmektedir..

 


 

Sancaktepe’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Sancaktepe’den arsa almak ya da Sancaktepe’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

Gayrimenkul piyasası kısa, orta ve uzun vade olarak değerlendirilmelidir. Sancaktepe arsa fiyatlarını ve Sancaktepe tarla fiyatlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!