arnavutköy taşoluk arsa fiyatları

Taşoluk arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Taşoluk arsa fiyatlarını ve Taşoluk tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

ARNAVUTKÖY TAŞOLUK HAKKINDA

İstanbul‘da Arnavutköy ilçesine bağlı bir belde.

Günümüzde Arnavutköy İlçesi sınırları içinde kalan Hadımköy 1969, Durusu 1989, Boğazköy, Bolluca, Haraççı ve Taşoluk ise 1994 yılında belde statüsü kazanmıştır. 5747 sayılı “Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve bazı kanunlarda değişiklik yapılması hakkında kanun” ile birlikte Boğazköy, Bolluca, Durusu, Haraççı, Hadımköy ve Taşoluk belediyeleri Arnavutköy Belediyesi’ne ilhak edilmiş, Çatalca’ya bağlı Bahşayış Mahallesi ile Çatalca ve Gaziosmanpaşa ilçelerinin sınırları içinde bulunan 8 orman köyüve Küçükçekmece İlçesi’ne bağlı Şamlar Köyü’nün Sazlıdere Baraj Gölü’nün kuzeyinde kalan kısmı Arnavutköy sınırları içine dâhil edilmiştir.

Taşoluk mahallesinde bulunan Taşoluk Yeşil Cami, İstanbul’da 6 minareye sahip olan iki camiden biri olma özelliğine sahip. Hepimizin bildiği üzere ilki Sultan Ahmet, ikincisi ise burası yani Taşoluk Yeşil Camii. İhtişamlı bir yapıya sahi olan bu camiyi çok uzak noktalardan bile rahatlıkla görmeniz mümkün.

 

TAŞOLUK EKONOMİSİ

Taşoluk Ekonomisi sanayi ve ticaret alanında gelişmiştir.

 

TAŞOLUK ARSA FİYATLARI

Taşoluk arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.000 TL – 12.500 TL arasında değişmektedir.

 

TAŞOLUK TARLA FİYATLARI

Taşoluk tarla fiyatları (m²) 600 TL – 900 TL arasında değişmektedir.

 

TAŞOLUK ADNAN MENDERES ARSA FİYATLARI

Taşoluk Adnan Menderes’de arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.300 TL – 3.750 TL arasında değişmektedir. Taşoluk Adnan Menderes’de tarla fiyatları (m²) 500 TL – 1.200 TL arasında değişmektedir.

 

TAŞOLUK ÇİLİNGİR ARSA FİYATLARI

Taşoluk Çilingir’de arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 600 TL – 2.500 TL arasında değişmektedir.

 

TAŞOLUK FATİH ARSA FİYATLARI

Taşoluk Fatih’te arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.500 TL – 4.000 TL arasında değişmektedir. Taşoluk Fatih’te tarla fiyatları (m²) 500 TL – 1.200 TL arasında değişmektedir.

 

TAŞOLUK MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ARSA FİYATLARI

Taşoluk Maraşal Fevzi Çakmak’ta arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 700 TL – 9.500 TL arasında değişmektedir

 

TAŞOLUK MEHMET AKİF ERSOY ARSA FİYATLARI

Taşoluk Mehmet Akif Ersoy’da arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 1.200 TL – 5.700 TL arasında değişmektedir

 


 

Taşoluk’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Taşoluk’dan arsa almak ya da Taşoluk’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!